Практична робота № 1 «Робота з навчальними програмними засобами з профільних предметів»

Про матеріал
Познайомити учнів з основами роботи з комп’ютерними програмами для навчання з профільних предметів та підготувати їх до подальшого використання набутих знань в практичній діяльності
Перегляд файлу

Урок 2

 

Тема: Практична робота № 1 «Робота з навчальними програмними засобами з профільних предметів»

 

Навчальна мета: Познайомити учнів з основами роботи з комп’ютерними програмами для навчання з профільних предметів та підготувати їх до подальшого використання набутих знань в практичній діяльності

 

Розвивальна мета: Розвиток пізнавальних інтересів, уміння запам’ятовувати.

 

Виховна мета: Виховання уважності, акуратності, дисциплінованості, посидючості.

 

Тип уроку: Урок практичного застосування знань і вмінь

 

Структура уроку

  1. Організаційний момент
  2. Етап орієнтації
  3. Етап проектування
  4. Етап навчальної діяльності
  5. Закріплення матеріалу
  6. Контрольно-оцінювальний етап
  7. Домашнє завдання

Хід уроку

І. Організаційний момент

ІІ. Етап орієнтації

Для навчання вдома, перевірка власних знань чи просто підготовки до написання лабораторної чи контрольної роботи можна використовувати підручники, посібники, атласи та інше, а можна застосовувати електронні посібники, навчальні програми та мультимедійні курси з профільного навчання, за допомогою яких ви якомога краще виконаєте заплановане вами завдання.

Отже, сьогодні ми будемо знайомитися працювати над практичною роботою № 1

IIІ. Етап проектування

  1. Інструктаж з БЖД
  2. Практична робота № 1
  3. Закріплення матеріалу
  4. Домашнє завдання

ІV. Етап навчальної діяльності

Інструктаж з БЖД

 

Практична робота № 1

Суспільно-гуманітарний (історичний) профіль

Учні розглядають ППЗ «Всесвітня історія 10 клас»,  Атлас «Всесвітня історія 10 клас», «Історія України 10 клас»,  Атлас «Історія України 10 клас», Електронна база знань «Людина, суспільство, світ» , «Віртуальна фізична лабораторія»

Філологічний профіль

Учні розглядають ППЗ «10 000 Words», клавіатурний тренажер та електронні словники, «Віртуальна фізична лабораторія»

 

Спортивний профіль

Учні розглядають електронний посібник «Футбол – джерело здоров’я», «Віртуальна фізична лабораторія»

 

V. Закріплення матеріалу

Запитання до учнів у ході викладення нового матеріалу


  1. Що таке ППЗ?
  2. Які види ППЗ ви знаєте?
  3. Яке призначення електронних посібників?
  4.                З яких предметів можна використовувати електронні практикуми?
  5.                З яких предметів можна використовувати електронні тренажери?

 

VІ. Контрольно-оцінювальний етап

Учитель виставляє оцінки за роботу на уроці та аргументує їх.

 

VІІ.  Домашнє завдання 

§ 4.1 пит. 7 с. 267  + завд..2,7 с. 268-269

doc
Додано
7 травня 2020
Переглядів
849
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку