Практична робота № 2. "Введення й виведення даних, робота зі змінними."

Про матеріал
Практична робота № 2. "Введення й виведення даних, робота зі змінними." для учнів 11 класів
Перегляд файлу

Урок 7

 

Тема: Практична робота № 2. Введення й виведення даних, робота зі змінними.

 

Навчальна мета: Засвоїти відомості з основ алгоритмізації та програмування, познайомитися з поняттями програми мовою С++ та її складовими

 

Розвивальна мета: Розвивати координацію рухів, зорову пам’ять, вміння працювати з програмами

 

Виховна мета: Виховувати зосередженість, вміння активно сприймати новий матеріал.

 

Тип уроку:  Урок вивчення нового матеріалу (практика)

 

Структура уроку

  1. Організаційний момент
  2. Етап орієнтації
  3. Етап проектування
  4. Етап навчальної діяльності
  5. Робота за ПК
  6. Контрольно-оцінювальний етап
  7. Домашнє завдання                                                                                                                                                                                                                                                                                               

Хід уроку

І. Організаційний момент

Сьогодні ми з вами розглянемо тему: «Практична робота № 2. Введення й виведення даних, робота зі змінними.».

 

II. Етап орієнтації

Мета сьогоднішнього уроку якомога найкраще познайомитися з відомостями з основ алгоритмізації та програмування, навчатися створювати найлегші програми за допомогою мови програмування С++

 

III. Етап проектування

План уроку

  1. Інструктаж по практичній роботі
  2. Практична робота № 2. Введення й виведення даних, робота зі змінними.

 

ІV. Етап навчальної діяльності

Інструктаж по практичній роботі

Практична робота № 2. Введення й виведення даних, робота зі змінними.

Завдання 1. Надрукувати програму 2 в блокноті та відкомпілювати її і запустити на виконання.

 

#include <iostream>

using namespace std;

int main()

{

int number_of_bars;

double one_weight, total_weight;

cout << “Введите число конфет в каждом пакете. \n”;

cout << “и вес одной конфеты(в граммах). \n”;

cout << “Затем нажмите Enter \n”;

cin >> number_of_bars;

cin >> one_weight;

total_ weight = number_of_bars* one_weight;

cout << number_of_bars << “конфет \n ”;

cout << one_weight<< “грамм каждая \n ”;

cout << “Общий вес ” << total_ weight<<“грамм. \n ”;

cout << “Попробуй другой сорт конфет ”;

cout << “Введите число конфет в каждом пакете. \n”;

cout << “и вес одной конфеты(в граммах). \n”;

cout << “Затем нажмите Enter \n”;

cin >> number_of_bars;

cin >> one_weight;

total_ weight = number_of_bars* one_weight;

cout << number_of_bars << “конфет \n ”;

cout << one_weight<< “грамм каждая \n ”;

cout << “Общий вес ” << total_ weight<<“грамм. \n ”;

cout << “Наверное, яблоко полезней. ”;

return 0;

}

 

Завдання 2*. Написати програму, в якій об’являються змінні one,two,three, four,five ініціалізовані значеннями 1.000, 1.414, 1.732, 2.000, 2.236 відповідно. Потім напишіть інструкції виводу які генерують приведену нижче таблицю. Для вирівнювання стовбців використовуйте послідовність  \t

N  Квадратний корінь

1  1.000

2  1.414

3  1.732

4  2.000

5  2.236

Відкомпілювати її і запустити на виконання.

 

 

VI. Контрольно-оцінювальний етап

Учитель перевіряє та оцінює роботу учнів на уроці.

 

VII.Домашнє завдання 

Вивчити терміни, конспект 

Завдання

  1. Перетворіть наступні формули в вирази С++:

 

1

 

doc
Додано
15 грудня 2020
Переглядів
593
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку