Практична робота. Розміщення аудіо- та відеоматеріалів в Інтернеті.

Про матеріал
Формувати вміння розміщувати власні ІТ-продукти в мережі Інтернет, узагальнувати вивчене та робити висновки, планувати свою діяльність; формувати комунікабельність; розвивати логічне мислення.
Перегляд файлу

Інформатика, 8 клас.

Тема. Практична робота. Розміщення аудіо- та відеоматеріалів в Інтернеті.

Мета. Формувати вміння  розміщувати власні ІТ-продукти в мережі Інтернет, узагальнувати вивчене та робити висновки, планувати свою діяльність; формувати комунікабельність; розвивати логічне мислення.

Компетентності, що формуються на уроці. Створювати інформаційні продукти та грамотно і безпечно комунікувати з використанням сучасних технологій державною мовою; висловлюватись та спілкуватися на тему сучасних інформаційних технологій з використанням відповідної термінології; оперувати базовою міжнародною ІТ-термінологією; організовувати свою діяльність з використанням програмних засобів для планування та структурування роботи, а також співпраці з членами соціуму; самостійно опановувати нові технології та засоби діяльності.

Обладнання. Комп’ютери, проектор, комп’ютерна презентація,

 

Повідом світ про себе

Хід уроку

 

І. Організаційний момент.

- Ви можете посміхнутися просто так? Посміхнітьтся! Просто посміхниться … і крихітні промінчики тепла несміливо прокрадуться в вашу душу, зігріють серце і розлившись солодким спокоєм запалять ваші очі.

Саме з посмішкою, гарним настроєм, впевненістю в свої можливості ми переходимо до перевірки вашого індивідуального домашнього завдання – представлення власного ІТ-продукту – відеокліпу.

ІІ. Перевірка домашнього завдання.

Давайте повторимо правила представлення проекту. Робота з класом, учні називають вимоги до виступу: оголошення теми, мети, задач, програмні засоби, що використовувалися під час виконання роботи, власне презентація, відповіді на запитання.

Учні представляють власні продукти – відеоролики.

ІІІ. Набуття практичних умінь та навичок. Виконання практичної роботи.

  • Як ви вважаєте, яким може бути подальше «життя» вашого відеокліпу? (Обговорення).
  • Як його зробити публічним? За допомогою яких ресурсів? (Обговорення).
  • Що вам відомо про YouTube? Як правильно читати цей термін: ютьюб, ютюб чи ютуб (амер.)?

YouTube (Ютюб, від англ. you «ти,ви» + tube «труба» = «телевізор»; [juːt(j)uːb]— популярний відеохостинг, що надає послуги розміщення відеоматеріалів. Заснований 14 лютого 2005 року трьома працівниками PayPal. Є підрозділом компанії Google. Перший відеоролик тривалістю 19 секунд під назвою «Я в зоопарку» з'явився на сайті 23 квітня 2005 року Станом на серпень 2019 року YouTube є другим за відвідуваністю сайтом в Інтернеті. 

*** Гаслом цієї компанії є «Повідом світ про себе»! Саме це ви і будете зараз робити. Але спочатку повторимо деякі правила.

  • Я розмістити відеоролик на каналі Ютуб? (Обговорення алгоритму).
  • Яких правил із ТБ треба дотримуватися під час роботи за комп’ютером?

*** Обов’язково перевіряйте свої флеш-носії на наявність/відсутність вірусів!

 

 

 

  • Складіть речення із запропонованих слів. Можливо у вас вийде не одне речення.
  • Визначте, який із варіантів вам підходить більше.
  • Психологи стверджують, що вислів «Це складно, але можливо» належить переможцям. Я бажаю вам під час виконання практичної роботи подолати всі труднощі та стати переможцями.

Робота з комп’ютером. Демонстрація виконання роботи.

Вправа для очей.

ІІІ. Підсумок, рефлексія

 Прошу кожного відповісти на одне із питань:

  1. Що було найскладнішим у процесі роботи?
  2. Що ви дізналися та чому навчилися завдяки такому формату навчання?
  3. Що б ви порадили тим, хто бажає розпочати роботу над схожим проєктом?

ІV. Д/з.

1

 

docx
Додано
29 травня 2020
Переглядів
831
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку