Презентація "Арт-терапія"

Про матеріал

План виховної роботи класного керівника допоможе ознайомитися з даною технікою роботи та провести цікаве та корисне занняття з учнями. Презентація корисна для вчителів 0 класоводів та можливо її адаптувати для показу учням.

Зміст слайдів
Номер слайду 1

АРТ – ТЕРАПіЯ

Номер слайду 2

Арттерапія (лат. ars - мистецтво, грец. Therapeia - лікування) являє собою методику лікування за допомогою художньої творчості. Арттерапія сьогодні вважається одним з найбільш м'яких, але ефективних методів, що використовуються в роботі психологами і психотерапевтами.

Номер слайду 3

Можна сказати, що під час сеансів арт-терапії пацієнти отримують важливе послання від власної підсвідомості. Дана методика належить до найдавніших і природних форм корекції емоційних станів. Важливо, що будь-яка людина навіть самостійно, без допомоги фахівця, може займатися арттерапією. Це допомагає розслабитися і зняти напругу.

Номер слайду 4

Арттерапія застосовується в індивідуальній та груповій психотерапії, в різних тренінгах. Вона також може служити доповненням до інших методів і напрямів психотерапії, системам оздоровлення, освіти і виховання. Важливо, що для занять арттерапією не потрібно спеціальної підготовки.

Номер слайду 5

ВИДЫ АРТ-ТЕРАПИИ: Музикотерапія. Бібліотерапія. ДрамотерапіяІгротеапіяІзотерапія. Маскотерапія. Коллаж. ОрігаміПісочна терапіяказкотерапія. Фототерапія. Работа з глиною

Номер слайду 6

Номер слайду 7

Номер слайду 8

Номер слайду 9

Номер слайду 10

Номер слайду 11

Номер слайду 12

Номер слайду 13

Номер слайду 14

Номер слайду 15

Номер слайду 16

Номер слайду 17

Номер слайду 18

Номер слайду 19

Номер слайду 20

Номер слайду 21

Номер слайду 22

Номер слайду 23

Номер слайду 24

Номер слайду 25

Номер слайду 26

Терапія з тваринами

Номер слайду 27

pptx
Додано
16 червня 2018
Переглядів
4988
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку