ВИБІР МІСЦЯ І ПРЕДМЕТІВ ДЛЯ ГРИ1. Грайся краще в дитячій кімнаті. Не можна гратися на підвіконні, балконі, кухні.2. Гратися із сірниками, гострими предметами (шилом, ножем, ножицями) не можна.
Номер слайду 3
3. Небезпечно гратися зламаними іграшками – гострими краями можна поранитися.4. Користуватися комп’ютером можна тільки під наглядом дорослих і недовго.
Номер слайду 4
ПОВОДЖЕННЯ З ЕЛЕКТРОПРИЛАДАМИЕлектроприлади при неправильному поводженні можуть заподіяти лихо – пожежа, ураження струмом.1. Ніколи не торкайся електроприладів мокрими руками.2. Якщо помітиш неполадки з електрикою – повідом дорослих.
Номер слайду 5
3. Коли ідеш з дому, обов’язково виключай світло та електроприлади.4. Якщо електроприлад зайнявся, то треба обмотати руку сухою ганчіркою і висмикнути вилку з розетки, а палаючий предмет накрити ковдрою.5. Потрібно повідомити дорослих про пожежу.
Номер слайду 6
ГАЗГаз – невидима небезпека в домі. Він може вибухнути, ним можна отруїтися.1. Відчувши запах газу, відкрий вікна, двері і перекрий газові крани; не запалюй сірники, не вмикай світло; повідом дорослих.
Номер слайду 7
2. Якщо запах газу не зникає, викликай службу газу за телефоном – 04, а сам вийди на вулицю.3. Якщо хтось отруївся газом, його треба винести на вулицю і розстебнути одяг на грудях. На голову покласти холодний компрес, а до ніг – грілку, оббризкати обличчя холодною водою, дати понюхати нашатирний спирт, напоїти міцним чаєм або кавою.
Номер слайду 8
СПІЛКУВАННЯ З ЧУЖИМИ ЛЮДЬМИТи повинен знати, що спілкуватися з чужими людьми треба обережно, стримано, чемно. У незнайомих людей можуть бути й погані наміри.
Номер слайду 9
Правила поведінки при спробі сторонніх потрапити до вашого дому:1. Перевір, чи замкнені двері на замок.2. Ніколи не відкривай дверей, не довідавшись, хто знаходиться за ними.3. Не розмовляй з незнайомцем через двері.4. Ніколи не говори незнайомцю, що дорослих немає вдома.