2 грудня о 18:00Вебінар: Предмет «Захист України» у школі: теоретичні засади, цікаві ідеї, поради для дистанційного навчання

Презентація "Будова ЕККА"

Про матеріал
Презентація уроку "Будова касового апарату Mini - Т 400". В презентації представлено детальний опис будови касового апарату та як ним користуватись.
Зміст слайдів
Номер слайду 1

Робота на тему: «Будова ЕККА Mini T – 400 ME»

Номер слайду 2

Ка́совий апара́т - це механічний або електронний пристрій, призначений для обліку коштів під час здійснення розрахункових операцій.

Номер слайду 3

Електронний контрольно-касовий апарат (ЕККА) — реєстратор розрахункових операцій, який додатково забезпечує попереднє програмування найменування і ціни товарів (послуг) та облік їх кількості, друкування розрахункових та інших звітних документів.

Номер слайду 4

Вигляд з верху:

Номер слайду 5

Вигляд з боку:

Номер слайду 6

Вигляд з низу:

Номер слайду 7

Касовий апарат Mini T-400 MINI-T 400 - касовий апарат з контрольною стрічкою в електронній формі . Оснастивши цим апаратом торгові точки, ви зможете віддалено керувати і контролювати їх роботу, розширите асортимент надаваних послуг і отримаєте джерело додаткового прибутку. MINI-T 400 оснащений вбудованим GSM / GPRS модемом. Підключення зовнішнього зчитувача магнітних карт дозволяє приймати безготівкову оплату товарів і послуг картами стандарту Visa і Master. Card. Крім того, MINI-T 400 можна використовувати для прийому миттєвих платежів. Це дозволить отримувати додатковий дохід - комісійні від провайдерів мобільного зв'язку, інтернету, кабельного телебачення та інших послуг

Номер слайду 8

Технічні характеристики касового апарату MINI-Т 400: Кількість товарів - 5120. Відділи / касири - 64/8. Кількість символів в найменуванні товару - 48. Звіти - X і Z; по відділах, по товарах, по касирам, погодинної, звіти з фіскальної пам'яті, по миттєвим платежах. Витратні матеріали – Термолента : Ширина 57 мм (19м); Діаметр рулону 40мм. Символів в рядку – 32. Стандарт GSM - 850/900/1800/1900. Клас GPRS – 12.Інтерфейси - 4 х RS232. Робота з вагами - CAS AP1, ER Plus, BP 4149, Digi DS 788, Axis A 250, UNS 15 TC. Живлення - вбудований акумулятор з підзарядкою через блок живлення. Акумулятор - 7,4 В; Li-Pol 1500 м. Аг (опціонально 2000 м. Ач).Індикація заряду батареї – є. Габаритні розміри (Шх. Гх. В), мм - 95 х 225 х 75. Маса - г 610.

Номер слайду 9

Управління та контроль у режимі реального часу : Касовий апарат MINI-T 400 може бути підключений до системи віддаленого управління і контролю. Керуючий, не виходячи зі свого офісу, буде отримувати оперативну інформацію про стан справ на торгових точках і контролювати їх роботу. Веб-інтерфейс системи простий і зрозумілий, з ним легко і зручно працювати. Вбудований GSM / GPRS-модем дозволяє встановити зв'язок з обліковою системою підприємства, передавати і приймати дані. У фоновому режимі, без участі касира, відбувається оновлення цін на товари і пересилання звітів. Система віддаленого управління і контролю одночасно може обслуговувати десятки і сотні касових апаратів. Вона надійно захищена від втрати інформації та несанкціонованого доступу.

Номер слайду 10

Особливості касового апарату MINI-Т 400 МЕ:доступна вартістьвбудований GSM / GPRS-модемвіддалене управління і контрольпідключення сканера штрих-кодуприйом безготівкової оплати (при підключенні зчитувача магнітних карт)тривала автономна робота без підключення до мережінадійний механізм друку (SEIKO, Японіязручна клавіатура з підсвічуваннямграфічний екран з підсвічуванням

Номер слайду 11

Особливості системи:управління і контроль в режимі реального часу;одночасний збір звітів з усіх точок;зручний веб-інтерфейс;почековий звіт і підсумкова інформація за зміну;графічне і табличне представлення інформації;імпорт-експорт даних в Excel-форматі;мінімальні витрати на передачу даних (≈10 коп. / добу);захищений доступ до інформації;швидка установка і настройка комплексу;навчання, технічна підтримка та сервісне обслуговування.

Номер слайду 12

Сфери застосування: Роздрібна та оптова торгівля;Стаціонарні та виїзні торгові точки;Кіоски, магазини;Аптеки;Сфера послуг;Кафе, бари, ресторани;Відділення поштового зв'язку;Автовокзали і автостанції;Торгівля ювелірними виробами;Миттєві платежі.

pptx
Додано
19 лютого 2019
Переглядів
1104
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку