2 лютого-День бабака Вперше відсвяткували День бабака в 1886 році в американському містечку Панксатоні. Рано вранці 2 лютого з нори витягли бабака на ім'я Філ, після чого жителі містечка щорічно пробуджували бабака в цей день для передбачення погоди. Примітно, що дата Дня бабака співпадає з християнським святом Стрітення Господнього (за Григоріанським календарем). Свято символізує зустріч зими з весною. Вважається, що якщо в цей день світить сонце, що зима буде холодною і довгою. Після виходу на широкі екрани однойменного художнього фільму "День бабака" популярність свята помітно зросла, а сам День бабака розширив свою географію, діставшись до України.
Яке колесо не крутиться під час правого розвороту?Запасне. Це нежива істота, але в неї є 5 пальців. Рукавичка Яке слово в словнику написано неправильно?Неправильно Вантажівка їхала в село. По дорозі вона зустріла 4 легкові машини. Скільки машин їхало в село?Одна Якою рукою краще розмішувати чай?Найкраще ложечкою
13 лютого — Всесвітній день радіо. Цей день почали відзначати у 2012 р. Саме 13 лютого у 1946 р. вперше вийшло в ефір “Радіо ООН”, станція якого розташовувалася в штаб-квартирі цієї міжнародної організації. Це свято покликане сприяти співпраці усіх, хто має відношення до радіо, — чи то великі компанії, чи аматори. У цей день радіоаматори відправляють численні вітальні радіограми своїм приятелям в усьому світі, що поділяють їхнє захоплення.
14 лютого-День закоханихІснує легенда, що перша валентинка була написана самим мучеником Валентином. Коли «витівки» священика Валентина стали відомі владі, його кинули до в'язниці, засудивши до страти. У в'язниці святий Валентин познайомився з прекрасною дочкою наглядача - Джулією. Закоханий священик перед смертю вилікував дівчину від сліпоти і написав їй зізнання в любові - валентинку, а сама страта сталася 14 лютого 269 року нашої ери.
17 лютого — День спонтанного прояву доброти. Це свято має досить нетривалу історію. Його поява пов'язана з ініціативою міжнародних благодійних організацій, які вирішили об'єднати під гаслами доброти всіх людей планети — незалежно від їх громадянства, віросповідання та національної приналежності. Святкування Дня спонтанного вияву доброти в Україні поки проводиться практично непомітно, оскільки про нього мало хто знає. Суть свята полягає в безкорисливому і безмежному прояві доброти по відношенню до всіх оточуючих. Справжня доброта, на думку організаторів цього свята, не повинна чекати похвали або подяки. Головна нагорода за доброту людини — радість інших людей. День спонтанного прояву доброти — це привід згадати про справжні цінності нашого життя і про те, що доброта здатна зцілити від душевних мук і недуг кожного, хто її виявляє. Тому проявляти добрі наміри у всіх своїх діях повинна постаратися кожна людина.
19 лютого — Всесвітній день захисту морських ссавців (День кита)Ця екологічна дата вважається днем захисту не лише китів, але і всіх морських ссавців та різних інших живих істот, що мешкають в морях і океанах нашої планети. Цей День був заснований у 1986 році, коли силу набрав чинності мораторій на китовий промисел, введений Міжнародною китовою комісією.
21 лютого — Міжнародний день рідної мови. Міжнародний день рідної мови проголошено Генеральною конференцією ЮНЕСКО з метою сприяння мовній і культурній різноманітності та багатомовності, поширенню і збереженню мов народів світу. Адже будь‑які кроки в цьому напрямку зміцнюють солідарність людей на основі взаєморозуміння, терпимості та діалогу.
21 лютого — Всесвітній день екскурсовода. Щороку 21 лютого багато міст світу — особливо ті з них, які є центрами туризму, — відзначають Всесвітній день екскурсовода. Коли з’явилася ця професія, точно сказати не можна, але очевидно, що вона пов’язана з розвитком міждержавних відносин. З тих пір, як люди почали активно подорожувати, відвідувати різні міста і країни, їм стало складно обійтися без допомоги професійних гідів.
27 лютого — Міжнародний день полярного ведмедя. Головною метою відзначення цього Дня є поширення інформації про полярних ведмедів та привернення уваги суспільства до важливості їх охорони. Також у цей день варто поговорити про необхідність розв’язання проблеми танення льоду в Північному Льодовитому океані — основної загрози для популяцій полярних ведмедів, що може призвести до їх повного зникнення.