17 липня о 18:00Вебінар: Відеоуроки: як створювати якісний контент для Ютубу

Презентація "День українського добровольця"

Про матеріал

Робота складається зі сценарію та презентації з 14 слайдів , в яких розповідається про українських добровольців та їх роль у подіях 2014 року, а також про історію заснування Дня українського добровольця. Дана презентація може бути використана при проведені свята День українського добровольця.

В презентації використані:

 • 1.Гіперпосилання на музичні кліпи "Добровольці" (муз. і сл. О.Бик)- 1 слайд , "Молитва за Україну" (викон.Ольга Вельгус, сл. О.Борис, муз. В. Хлиста) - 12 слайд, "Україно,підіймись з колін..." (муз. і сл. Х.Панасюк) - 13 слайд.
 • 2.Світлини від фотокореспондента Андрія Котлярчука для атр-проекту "Добровольці".
Зміст слайдів
Номер слайду 1

Молоканова Г. М.,педагог-організатор. Лисичанської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №24 День українського добровольця

Номер слайду 2

Номер слайду 3

День українського добровольця установлений 17 січня 2017 року Верховною Радою України з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, посиленню суспільної уваги та турботи до учасників добровольчих формувань та на підтримку ініціативи громадськості.

Номер слайду 4

Феномен добровольства здавна притаманний українцямдруга половина XVI — кінець  XVIII століття. Запорозька Січ. Легіон Українських Січових Стрільців. Друга світова Однією з форм активної участі українського народу у захисті Вітчизни з перших днів війни стали народні ополчення

Номер слайду 5

Революція Гідності 2013-2014 рр.

Номер слайду 6

Тисячі звичайних українських громадян, кинувши власні справи – навчання, роботу, бізнес, родини – пішли зі зброєю в руках першими протистояти російській армії2014 рік. Добровольчі батальйони стали точкою опори, від якої Україна змогла відштовхнутися, провести мобілізацію і підготувати професійну заміну добробатам

Номер слайду 7

13 березня 2014 року секретар Ради національної безпеки та оборони Андрій Парубій доповів у Верховній Раді Закон України "Про Національну гвардію України". Того дня, цей історичний Закон підтримали 262 народних депутати.

Номер слайду 8

14 березня 2014 року розпочався бойовий шлях першого добровольчого батальйону. У пояснювальній записці до постанови зазначено, що з представників Самооборони Майдану був сформований перший добровольчий батальйон Нацгвардії, а 14 березня 2014 року більш ніж п'ять сотень бійців Самооборони Майдану прибули на полігон у Нові Петрівці Київської області для проходження військової підготовки для подальшої участі у військових діях. Так розпочався бойовий шлях першого добровольчого батальйону.

Номер слайду 9

Вчителі, лікарі, студенти, підприємці, айтішники – сотні майданівців – замість того, щоб після багатомісячних боїв у Києві поїхати по домівках, рушили з барикад Майдану на дальні барикади Донбасу боронити незалежність України та стали ідеологічною основою нової української армії. У березні 2014-го добровольчі батальйони організовувалися у багатьох містах України.

Номер слайду 10

Станом на вересень 2014 року було відомо про існування лише 44 батальйонів територіальної оборони ЗСУ, 32 добровольчих батальйонів патрульної служби міліції, 3 батальйонів особливого призначення Нацгвардії, а також кількох від Добровольчого українського корпусу. З них в активних бойових діях в Донбасі брали участь не всі: цивільний корпус повідомляв про 37 воюючих підрозділів.

Номер слайду 11

"Добровольці". Арт-проект Андрія Котлярчука. Позивний Отець Володимир     Про Христа також казали, що Він не воскресне. Деякі і досі впевнені, що Він ніколи не існував. Теж саме сьогодні відбувається і з Україною. 

Номер слайду 12

Номер слайду 13

День українського добровольця стане однією з основ, на якій будуть зростати і гартуватися нові покоління вільних українців. Рішенням Верховної Ради закарбовано навіки героїзм українських лицарів.

Номер слайду 14

Інтернет – ресурси:https://ukr.lb.ua/news/2017/01/17/356151_rada_vstanovila_den_ukrainskogo.htmlhttp://news.liga.net/ua/articles/politics/14688864-avangard_nats_kudi_znikli_dobrovolch_batalyoni.htmhttp://zakon0.rada.gov.ua/laws/show/1822-19https://www.naiau.kiev.ua/news/14-bereznya-–-den-ukrayinskogo-dobrovolcya.htmlhttp://uainfo.org/blognews/1484725620-vidnini-14-bereznya-den-ukrayinskogo-dobrovoltsya.htmlhttp://www.rudana.com.ua/news/14-bereznya-den-ukrayinskogo-dobrovolcyahttps://www.5.ua/suspilstvo/sohodni-v-ukraini-vpershe-vidznachaiut-den-dobrovoltsia-140716.htmlhttps://www.docme.ru/doc/1369875https://naurok.com.ua/scenariy-vidznachennya-dnya-ukra-nskogo-dobrovolcya-voni-dlya-nas-viboryuyut-zhittya-13148.html

Середня оцінка розробки
Структурованість
5.0
Оригінальність викладу
5.0
Відповідність темі
5.0
Загальна:
5.0
Всього відгуків: 1
Оцінки та відгуки
 1. Слатвинский Валерий
  Щиро дякую за матеріал
  Загальна:
  5.0
  Структурованість
  5.0
  Оригінальність викладу
  5.0
  Відповідність темі
  5.0
pptx
Додано
17 квітня 2018
Переглядів
2499
Оцінка розробки
5.0 (1 відгук)
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку