Презентація "День українського добровольця"

Про матеріал

Робота складається зі сценарію та презентації з 14 слайдів , в яких розповідається про українських добровольців та їх роль у подіях 2014 року, а також про історію заснування Дня українського добровольця. Дана презентація може бути використана при проведені свята День українського добровольця.

В презентації використані:

 • 1.Гіперпосилання на музичні кліпи "Добровольці" (муз. і сл. О.Бик)- 1 слайд , "Молитва за Україну" (викон.Ольга Вельгус, сл. О.Борис, муз. В. Хлиста) - 12 слайд, "Україно,підіймись з колін..." (муз. і сл. Х.Панасюк) - 13 слайд.
 • 2.Світлини від фотокореспондента Андрія Котлярчука для атр-проекту "Добровольці".
Зміст слайдів
Номер слайду 1

Молоканова Г. М.,педагог-організатор. Лисичанської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №24 День українського добровольця

Номер слайду 2

Номер слайду 3

День українського добровольця установлений 17 січня 2017 року Верховною Радою України з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, посиленню суспільної уваги та турботи до учасників добровольчих формувань та на підтримку ініціативи громадськості.

Номер слайду 4

Феномен добровольства здавна притаманний українцямдруга половина XVI — кінець  XVIII століття. Запорозька Січ. Легіон Українських Січових Стрільців. Друга світова Однією з форм активної участі українського народу у захисті Вітчизни з перших днів війни стали народні ополчення

Номер слайду 5

Революція Гідності 2013-2014 рр.

Номер слайду 6

Тисячі звичайних українських громадян, кинувши власні справи – навчання, роботу, бізнес, родини – пішли зі зброєю в руках першими протистояти російській армії2014 рік. Добровольчі батальйони стали точкою опори, від якої Україна змогла відштовхнутися, провести мобілізацію і підготувати професійну заміну добробатам

Номер слайду 7

13 березня 2014 року секретар Ради національної безпеки та оборони Андрій Парубій доповів у Верховній Раді Закон України "Про Національну гвардію України". Того дня, цей історичний Закон підтримали 262 народних депутати.

Номер слайду 8

14 березня 2014 року розпочався бойовий шлях першого добровольчого батальйону. У пояснювальній записці до постанови зазначено, що з представників Самооборони Майдану був сформований перший добровольчий батальйон Нацгвардії, а 14 березня 2014 року більш ніж п'ять сотень бійців Самооборони Майдану прибули на полігон у Нові Петрівці Київської області для проходження військової підготовки для подальшої участі у військових діях. Так розпочався бойовий шлях першого добровольчого батальйону.

Номер слайду 9

Вчителі, лікарі, студенти, підприємці, айтішники – сотні майданівців – замість того, щоб після багатомісячних боїв у Києві поїхати по домівках, рушили з барикад Майдану на дальні барикади Донбасу боронити незалежність України та стали ідеологічною основою нової української армії. У березні 2014-го добровольчі батальйони організовувалися у багатьох містах України.

Номер слайду 10

Станом на вересень 2014 року було відомо про існування лише 44 батальйонів територіальної оборони ЗСУ, 32 добровольчих батальйонів патрульної служби міліції, 3 батальйонів особливого призначення Нацгвардії, а також кількох від Добровольчого українського корпусу. З них в активних бойових діях в Донбасі брали участь не всі: цивільний корпус повідомляв про 37 воюючих підрозділів.

Номер слайду 11

"Добровольці". Арт-проект Андрія Котлярчука. Позивний Отець Володимир     Про Христа також казали, що Він не воскресне. Деякі і досі впевнені, що Він ніколи не існував. Теж саме сьогодні відбувається і з Україною. 

Номер слайду 12

Номер слайду 13

День українського добровольця стане однією з основ, на якій будуть зростати і гартуватися нові покоління вільних українців. Рішенням Верховної Ради закарбовано навіки героїзм українських лицарів.

Номер слайду 14

Інтернет – ресурси:https://ukr.lb.ua/news/2017/01/17/356151_rada_vstanovila_den_ukrainskogo.htmlhttp://news.liga.net/ua/articles/politics/14688864-avangard_nats_kudi_znikli_dobrovolch_batalyoni.htmhttp://zakon0.rada.gov.ua/laws/show/1822-19https://www.naiau.kiev.ua/news/14-bereznya-–-den-ukrayinskogo-dobrovolcya.htmlhttp://uainfo.org/blognews/1484725620-vidnini-14-bereznya-den-ukrayinskogo-dobrovoltsya.htmlhttp://www.rudana.com.ua/news/14-bereznya-den-ukrayinskogo-dobrovolcyahttps://www.5.ua/suspilstvo/sohodni-v-ukraini-vpershe-vidznachaiut-den-dobrovoltsia-140716.htmlhttps://www.docme.ru/doc/1369875https://naurok.com.ua/scenariy-vidznachennya-dnya-ukra-nskogo-dobrovolcya-voni-dlya-nas-viboryuyut-zhittya-13148.html

Середня оцінка розробки
Структурованість
5.0
Оригінальність викладу
5.0
Відповідність темі
5.0
Загальна:
5.0
Всього відгуків: 5
Оцінки та відгуки
 1. Сидоренко Ганна
  Дякую за чудову презентацію!
  Загальна:
  5.0
  Структурованість
  5.0
  Оригінальність викладу
  5.0
  Відповідність темі
  5.0
 2. Озірна Тетяна Миколаївна
  Загальна:
  5.0
  Структурованість
  5.0
  Оригінальність викладу
  5.0
  Відповідність темі
  5.0
 3. Чумаченко Катерина
  Загальна:
  5.0
  Структурованість
  5.0
  Оригінальність викладу
  5.0
  Відповідність темі
  5.0
 4. Piridou Natalia
  Загальна:
  5.0
  Структурованість
  5.0
  Оригінальність викладу
  5.0
  Відповідність темі
  5.0
 5. Слатвинский Валерий
  Щиро дякую за матеріал
  Загальна:
  5.0
  Структурованість
  5.0
  Оригінальність викладу
  5.0
  Відповідність темі
  5.0
Показати ще 2 відгука
pptx
Додано
17 квітня 2018
Переглядів
5682
Оцінка розробки
5.0 (5 відгуків)
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку