12 травня о 18:00Вебінар: Лайфхаки з використання сервісу LearningApps в освітньому процесі

Презентація "Діловий стиль адміністратора"

Про матеріал
Презентація "Діловий стиль адміністратора" до предмету "Ділова етика і культура спілкування".
Зміст слайдів
Номер слайду 1

Діловий стиль адміністратора ДЕПАРТАМЕНТ ОСВІТИ І НАУКИДЕРЖАВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «ЗАПОРІЗЬКЕ ВИЩЕ ПРОФЕСІЙНЕ УЧИЛИЩЕ»Учасник конкурсу “Моральний вчинок”: член гуртка “Естет”Безверхий Павло. Керівник:викладач,Сєргєєва Олена Анатоліївна

Номер слайду 2

ІМІДЖ ДІЛОВОГО ЧОЛОВІКАІмідж в наші дні вирішує якщо не все, то дуже багато чого. Під цим терміном розуміється не тільки вигляд, але і манери, поведінка, різні аксесуари і навіть зачіска. Образ ділової людини повинен бути продуманий до дрібниць. Саме тому кожну таку «дрібницю» варто розглянути докладніше.

Номер слайду 3

Діловий стиль чоловіка. Одяг і манери ділового чоловіка. Гардероб повинен складатися з базових речей і аксесуарів. Класичний образ складається з головних деталей: костюм, піджак, сорочка, аксесуари. Але зовнішній вигляд ділового чоловіка залежить не тільки від одягу. Важливо й те, як людина подає себе оточуючим. Істинного елегантного джентльмена можна помітити за такими ознаками: - м'яка і легка хода; - спортивний і підтягнутий вигляд; розправлені плечі і пряма спина; природне і невимушена поведінка; м'які, стримані жести, тактовні висловлювання і ввічливість в спілкуванні з людьми; - ділова хватка і впевненість в собі.

Номер слайду 4

Костюм і Піджак. Краще якщо їх буде декілька, і колірна гамма буде ділитися на світлі і темні тони. Класичний крій ніколи не втратить своєї актуальності. Наприклад, на піджаку має бути 2-3 гудзики, а відповідна ширина лацкана від 7,5 до 9 см. Що стосується малюнка тканини, особливо якщо на дворі літо, то допускаються тонкі світлі смужки, не яскраві клітини або гладка поверхня. Наприклад, костюм в смужку додає до образу свого володаря кілька ноток важливості.

Номер слайду 5

сорочка. Діловий дрес-код для чоловіків, що стосується цієї деталі гардероба вельми обмежений. Класичними для будь-якої сорочки є білий і блакитний кольори. Короткі рукава в більшості випадків будуть недоречні. Якщо ділова сфера чоловіка не надто консервативна, підійдуть такі варіанти забарвлень як блідо-рожевий, всі пастельні тони, а також тонкі смужки червоного або синього кольорів

Номер слайду 6

Аксесуари. Одного базового гардероба для успішної людини природно буде мало. Підкреслити свою значимість потрібно за допомогою невеликих, але важливих деталей: краватка, черевики, портфель, інші аксесуари. Діловий вид чоловіка прекрасно доповнить гаманець з натуральної шкіри тих же тонів, що і портфель, маленькі, строгі запонки, ремень (чорний або коричневий) та парасолька.

Номер слайду 7

Краватка. Краватка іноді може замінити собою всі інші чоловічі аксесуари. Саме ця деталь гардеробу логічно завершує образ чоловіка, допомагає виділитися серед оточуючих, а також задати тон і настрій будь-якій розмові. Правда, все це можливо при дотриманні правил: однотонні краватки слід поєднувати з сорочками в смужку і клітку, з урахуванням того, що колір краватки повинен відповідати кольору смужки сорочки.. Довжина цієї деталі гардероба повинна бути не нижче пряжки ременя.

Номер слайду 8

ВЗУТТЯІдеальний варіант - шкіряне взуття чорного або коричневого кольору, можливо з шнурками. Варто пам'ятати про шкарпетки. Вони повинні закривати ікри ніг. Найкраще якщо вони будуть темного кольору. Як правило, зовнішній вигляд ділової людини починають оцінювати саме із взуття.

Номер слайду 9

Портфель. Його розміри повинні залежати від пропорцій тіла. Незалежно від того, м'який або твердий матеріал вибрав чоловік, цей аксесуар не повинен бути більшим і переповненим. Ідеальна колірна гамма - чорний, коричневий або темно-бордовий.

Номер слайду 10

Зачіска. Зачіска ділового чоловіка завжди повинна бути акуратною. Що стосується довжини, то тут трапляються розбіжності. У власників довгого волосся багато противників, однак, красиво зібраний «хвіст» в діловому середовищі цілком прийнятний. Головне щоб волосся було зачесане і укладене.

Номер слайду 11

ДІЛОВИЙ СТИЛЬ І ЙОГО ЗНАЧЕННЯСтиль одягу ділового чоловіка впливає на його успіх у ділових колах, а правильно підібраний костюм сприяє створенню його іміджу. Отже, діловий чоловік повинен бути:• солідним і впевненим у собі;• діловим і привабливим;• порядним, що викликає довіру;• не без претензій на вишуканість та елегантність.

Номер слайду 12

ДЯКУЮ ЗА УВАГУ!ВИКОРИСТАНА ЛІТЕРАТУРА1. Афанасьєв І. Діловий етикет : 2-е вид., перероб. і доп / – К. : “Альтерпрес”, 2001. – 352 с. – рос. мовою.2. Палеха Ю. І. Ділова етика : навч.- методичний посібник / – К.: ЄУФІМБ, 2000. – 250 с.3. Тимошенко Н. Л. Корпоративна культура: діловий етикет: навчальний посібник / К.: Знання, 2006. 391 с

zip
Додано
26 квітня 2019
Переглядів
1602
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку