Презентація "ДО ДНЯ ПАМ'ЯТІ ЖЕРТВ ГОЛОКОСТУ"

Про матеріал

Презентація "ДО ДНЯ ПАМ'ЯТІ ЖЕРТВ ГОЛОКОСТУ". Мета: сприяти поглибленню знань з проблемних тем історії, виховувати почуття гуманності та сприяти формуванню толерантності у міжнаціональних відносинах.

Зміст слайдів
Номер слайду 1

До дня пам'яті жертв голокосту. Підготувала Класний керівник 11 класу. Гуляйпільської СЗШКовальчук Ксенія Іванівна

Номер слайду 2

Мета виховного заходу: сприяти поглибленню знань з проблемних тем історії, виховувати почуття гуманності та сприяти формуванню толерантності у міжнаціональних відносинах.

Номер слайду 3

Їм — неоплаканим і невідспіваним... їм — похованим без Труни й молитви, позбавленим могили й шани — присвячується

Номер слайду 4

Акцію знищення єврейського населення організували блискавично й фундаментально. 26 вересня 1941 р. відбулася нарада, на якій розглянули заходи щодо ліквідації єврейського населення міста. Визначили місце розстрілу — Бабин Яр, один з найбільших на території Києва ярів (завдовжки — 2,5 км, завглибшки — від 10 до 50 метрів), де можна було б заховати тисячі трупів.

Номер слайду 5

З раннього ранку 29 вересня 1941 р. через усе місто йшли десятки тисяч євреїв. Люди несли валізи й вузли, везли хворих і літніх родичів. Родичі й друзі проводжали їх, не підозрюючи про майбутню трагедію. Деякі з них дійшли до Бабиного Яру, звідки вже оточення нікого не випускало. Ті з них, хто не зумів переконати карателів, що він не є євреєм, загинули. Поліцейські змушували здати документи, коштовні речі й роздягнутися. Потім приречених групами підводили до краю глибокого обриву і змушували стати до нього спиною. Із протилежного боку Яру строчив кулемет. Поранених добивали з автоматів.

Номер слайду 6

Номер слайду 7

Боже великий, всевладний, Яви нам свою могуть, Дай розпізнати правду, — Праведників не забудь. Дивляться в твої очі Мільйони скатованих душ. Пригорни їх, посели на спочинок, Та їхнього сну не наруш! Заступи нас і нашу державу Од кривавих, лютих негод. Всі ми — сущі, усопші, прийдешні — Твій , безсмертний народ!

Номер слайду 8

pptx
Додано
12 січня
Переглядів
360
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку