Розв’язування вправ та задач на додавання і віднімання звичайних дробів
Номер слайду 2
МЕТА:– маємо удосконалити навички додавати і віднімати мішані числа та звичайних дробів;– ефективно використовувати урок;– творчо підходити до роботи;– активно співпрацювати.
Номер слайду 3
Математичне лото
Номер слайду 4
Знайдіть дріб чисельник якого дорівнює 8.
Номер слайду 5
Знайдіть дріб, що дорівнює 1.
Номер слайду 6
Знайдіть неправильний дріб.
Номер слайду 7
Номер слайду 8
Номер слайду 9
Запишіть неправильний дріб у вигляді мішаного числа
Номер слайду 10
Запишіть у вигляді неправильного дробу
Номер слайду 11
Номер слайду 12
Номер слайду 13
Номер слайду 14
Номер слайду 15
Вистачить !
Номер слайду 16
ФІЗКУЛЬТХВИЛИНКАПрацювати пересталиІ тепер всі дружно встали. Будемо відпочивати,Нумо, вправу починати!Руки вгору, руки внизІ легесенько пригнись. Покрутились, повертілись,На хвилинку зупинились. Пострибали, пострибали, Раз — присіли, другий — встали. Всі за парти посідали.
Номер слайду 17
БОРЩ
Номер слайду 18
Український борщ, приготовлений за традиційним рецептом, є ідеально збалансованим стравою. Співвідношення в ньому білків, жирів і вуглеводів – носіїв енергії, необхідної для нормальної роботи всього організму, а також мінералів, вітамінів і ферментів таким, що кращого й бажати не треба. Борщ – чудовий детоксикатор, очищає організм від токсинів. Суміш овочів, які йдуть на приготування цього традиційного українського борщу, не випадково називають «чудовою сімкою». Буряк, картопля, капуста, цибуля, морква, помідори, зелень (іноді часник) – всі разом вони відмінно доповнюють один одного і утворюють ту саму «чудову сімку», яка у відвареному вигляді виступає в якості чудового сорбенту, «щітки». За рахунок присутньої в цих овочах клітковини – досить грубій їх частини, яка практично не перетравлюється шлунком і виводить продукти розпаду і гниття, які накопичилися в організмі.
Номер слайду 19
ЗАДАЧАДля приготування обіду витратили 4 кг овочів. Із них 7/20 пішло на борщ, 5/13 залишку — на салат, а решта — на рагу. Скільки грамів овочів пішло на кожну страву?
Номер слайду 20
Замість трикутничків назвіть такі рівні дроби, щоб рівності були правильними :
Номер слайду 21
Домашнє завдання: повторити розділ , Домашня самостійна робота ст.. 192 або розв’язати задачу № 1126.