Мета: познайомити восьмикласників з поетичними творами Любові Грищенко про російське вторгнення в Україну; звернути увагу на тематику; ідейну спрямованість; розвивати вміння сприймати написане авторкою і висловлювати власне розуміння почутого, усне і писемне зв’язне мовлення, творчі здібності, образно-художнє мислення; формувати національну та громадянську свідомість і самосвідомість; виховувати патріотичні почуття, любов до рідної землі, почуття справедливості, людяності, гордості за героїв України та героїв-захисників Корюківщини.
Фрагмент діалогу. Учениця. Як Ви ставитеся до своєї творчості?Любов Степанівна. Ретельно свої вірші підбираю, багато відсікаю, переробляю часто. Не все, що пишу, потрапляє до друку. І до критики зазвичай дослухаюся. На мою творчість є різні відгуки, буває, що й радять: «працюй більше над римою чи ще до чогось». А взагалі простим людям подобається, бачу це з відгуків у фейсбуці, і так кажуть. Як не було карантину і війни, запрошували до школи.
Збірки поетеси. Поезію Любові Степанівни друкують у нашій місцевій газеті «Маяк». У світ вийшли невеликі книжечки «Мелодія осені» (2014 р.), «Струни душі» (2015р.), «Голос краю мого» (2016р.), «Словом засіяна нива життя» (2018р.) і, звичайно, вірші, спричинені війною, які ми декламуємо сьогодні.