Гра «Вірю – не вірю»1) Чи вірите ви, що кут є гострим, якщо його величина дорівнює 30° ?2) Чи вірите ви, що кут є прямим, якщо його величина дорівнює 90°?3) Чи вірите ви, що кут є тупим, якщо його величина дорівнює 180° ?4) Чи вірите ви, що кути можна будувати за допомогою транспортира?5) Чи вірите ви, що кут є гострим, якщо його величина дорівнює 91° ?6) Чи вірите ви, що кут є тупим, якщо його величина дорівнює 125° ?7) Чи вірите ви, що кут є розгорнутим, якщо його величина дорівнює 80° ?
Номер слайду 3
Усні вправи Визначте вид кута, величина якого: 1) удвічі більша за величину А = 45°; 2) утричі більша за величину В = 60°; 3) удвічі менша від величини С = 140°; 4) утричі більша за величину Д = 50°;
Номер слайду 4
Працюємо з підручником
Номер слайду 5
Номер слайду 6
Гумористична хвилинка Хоч ти смійся, а хоч плач Не люблю я тих задач. А чому терплю невдачі?Чом серджусь на ті задачі?Чи задачник непутящий,Чи таланту десь узяти?Та знайшов я спосіб кращий: Тільки відповідь читати. Ви учіться, хто бажає,Я б здоров'я не втрачав,На умову не зважаю: Раз — помножив, два — додав. Ні, не хитра ця наука,Якщо відповідь читать,Може статись дід за внука,Буде меншим літ на п'ять. А друкарська десь машина. Нам дала п'ять тонн вівса. Що ж ми учневі поставим. За подібні чудеса?Висновок: потрібно добре вчити математику, щоб не прийшлось отримувати подібні чудеса.
Номер слайду 7
Фізкультхвилинка. Всі піднесли руки - раз,І навшпиньки став весь клас. Два – присіли, руки вниз. На сусіда не дивись. Будем дружно ми вставати,Щоб ногам роботу дати. Хто старався присідати –Може вже відпочивати. Нахились вперед, нахились назад. І направо, і наліво,Щоб нічого не боліло. Один, два, три, чотири – набираємося сили,Нахились, повернисьІ до друга посміхнись.
Номер слайду 8
Додаткові завдання. Берегти здоров’я потрібно з молодих літ, зміцнювати його і примножувати. Важливу роль у збереженні здоров’я відіграє харчування, особливо, коли дитина росте і формується. Давайте розв’яжемо задачу і дізнаємося скільки разів упродовж доби має харчуватися дитина 11-12 років. 1. Розгорнутий кут СОД поділено променем ОК так, що КОД = 36°. У скільки разів величина кута СОК більша за величину кута КОД?
Номер слайду 9
Розв’язавши наступну задачу, дізнаємося, якою має бути перерва між вживанням їжі (год.) 2. Прямий кут АОВ поділено променем ОМ на два кути. У скільки разів кут АОМ менший за кут МОВ, якщо відомо, що МОВ = 72°