23 липня о 18:00Вебінар: STEM-освіта без гендерних стереотипів – запорука успішного майбутнього школярів

Презентація до уроку "Векторна графіка. ПрограмаCorelDRAW"

Про матеріал
Ця презентація дає основні поняття про програму векторної графіки Corel DRAW:запуск програми, інтерфейс програми, пристикові вікна, збереження файла.
Зміст слайдів
Номер слайду 1

Номер слайду 2

Запуск CorelDRAW Запуск CorelDRAW виконується стандартними для Windows способами: за допомогою головного меню (в ньому при установці пакету з'являється нова група команд, в яку включено і команда запуску CorelDRAW), за допомогою ярлика, розташованого на робочому столі, або подвійним клацанням миші на значку файлу, має розширення, асоційоване в процесі установки CorelDRAW з цією програмою (як правило, це файли з розширеннями .CDR, .CMX, .WMF).

Номер слайду 3

Запуск CorelDRAW

Номер слайду 4

У відповідності зі стандартами Windows під рядком заголовка вікна розташовується рядок меню. В CorelDRAW меню дуже складне, з великим числом підміню і команд. Як і в будь-який інший програмі, меню забезпечує доступ до більшості функцій CorelDRAW

Номер слайду 5

Величезну роль в інтерфейсі CorelDRAW грають пристикові вікна (dockers), в згорнутому вигляді представляють собою ярлички з назвами, розташовані зліва від екранної палітри кольорів. За своїми функціями вони нагадують діалогові вікна, але на відміну від більшості діалогових вікон можуть постійно бути присутнім в робочому просторі. Пристикові вікна можуть розташовуватися як в середині робочого столу, так у одного з його країв («пристиковуватися» до краю). У згорнутому вигляді від пристикових вікон видно тільки заголовок або, якщо вікно пристикувалося, - тільки ярличок з назвою. Це дозволяє компактно розташовувати в робочому просторі велике число елементів управління.

Номер слайду 6

Робоча область вікна Межі сторінки показані у вигляді рамки з тінню, проте вони не є елементом зображення. Об'єкти, з яких буде далі будуватися ілюстрація, повинні розташовуватися в межах цих кордонів. Інший простір вікна ілюстрації має свою назву - робочий стіл - і використовується зазвичай як тимчасове сховище об'єктів. Розмір робочого столу CorelDRAW значно більше, ніж його видима на екрані частина. Для перегляду невидимої частини вікна служать смуги прокручування, розташовані по правому і нижньому краях вікна документа. Зліва від горизонтальної смуги прокручування розташовуються елементи управління, що дозволяють переходити між окремими сторінками багатосторінкових документів - кнопки і ярлички з назвами сторінок, разом утворюють так званий навігатор. На лівому і верхньому краях вікна документа розташовані координатні лінійки (rulers), службовці для вимірювання координат об'єктів і розміщення напрямних

Номер слайду 7

Збереження документа Збереження документа CorelDRAW виконується вибором команди Save (Зберегти) стандартної панелі інструментів. Якщо раніше цей документ не зберігався, на екрані розкриється діалогове вікно Save Drawing (Зберегти документ)

ppt
Додав(-ла)
Дяченко Ірина
Додано
15 лютого
Переглядів
156
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку