Безпечні осінні канікули. Навчання безпеці життєдіяльності - це важливий крок для кожної дитини. Ми дізнаємося, як бути обережними вдома, на вулиці, на природі та під час подорожей. Вікторія Шевченко
Номер слайду 2
Правила поведінки вдома та на вулиці1 Безпека вдома. Не гратися з вогнем, не торкатися електроприладів мокрими руками, не відкривати двері незнайомим людям.2 Безпека на вулиціПереходити дорогу тільки на зелений сигнал світлофора, не гратися біля дороги, не розмовляти з незнайомцями, не брати їжу від незнайомих.3 Завжди повідомляти батьків. Про свій маршрут, коли йдеш гуляти або в гості, а також про будь-які небезпечні ситуації.
Номер слайду 3
Безпека дорожнього руху1 Переходити дорогу. Тільки на зелений сигнал світлофора або на пішохідному переході, де є дорожня розмітка.2 Перевірка транспортних засобів. Переконатися, що транспортний засіб зупинився перед тим, як переходити дорогу.3 Оглядати дорогу. Дивитися в обидві сторони перед тим, як переходити дорогу.4 Уникати ігор. Біля дороги, щоб не потрапити в небезпечну ситуацію.
Номер слайду 4
Безпека на природіОдяг. Носити відповідний одяг для погоди та рельєфу. Наприклад, зручні кросівки, шапку та рукавички. Захист від сонця. Наносити сонцезахисний крем, носити капелюх або панамку.Їжа та вода. Брати з собою достатньо їжі та води. Не їсти ягоди, гриби або рослини, які ви не знаєте.
Номер слайду 5
Як діяти у надзвичайних ситуаціях. Зберегти спокій. Не панікувати та діяти розважливо. Оцінити ситуацію. Визначити ступінь небезпеки та можливі загрози. Діяти за інструкціями. Слухати дорослих, виконувати їхні вказівки. Зв'язатися з батьками. Або службами екстреної допомоги (101, 102, 103).
Номер слайду 6
Здоровий спосіб життя. Здорове харчуванняЇсти багато фруктів, овочів, каш та молочних продуктів. Обмежити споживання солодощів та жирної їжі. Фізична активність. Займатися спортом, ходити пішки, грати на свіжому повітрі. Це допомагає зміцнити здоров'я та покращити настрій. Сон. Спати 8-10 годин на добу. Це допомагає відпочивати організму і краще засвоювати інформацію.
Номер слайду 7
Мінна безпека. Не чіпати. Невідомі предмети, особливо металеві, що стирчать з землі. Вони можуть бути небезпечними. Не гратися. В місцях, де можуть бути міни або інші небезпечні предмети. Повідомити дорослих. Про будь-які підозрілі предмети, які ви побачили.
Номер слайду 8
Підсумок і закріплення знань. Що робити, якщо ви заблукали?Не панікувати, залишитися на місці, спробувати зв'язатися з батьками. Як поводитися з незнайомцями?Не розмовляти з ними, не брати від них нічого, негайно повідомити батьків. Що робити, якщо ви побачили міну чи незнайомий предмет?Не чіпати її, негайно повідомити дорослих або подзвонити 101.