Курси підвищення кваліфікації :« Дистанційна освіта в епоху швидких змін : нормативна база, інструменти, технології».«Вчителі початкових класів з викладанням ІКТ» . «Методика викладання фізичної культури в початковій школі».« Цифрові інструменти GOOGLE для освіти» . « Забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти» Мовно – літературна галузь. « Технологія професійного розвитку педагога НУШ»
Публікувала авторський матеріал: На сайті «Всеосвіта» : урок – тренінг « Школа активного відпочинку».презентація « Досвід роботи вчителя початкових класів». На сайті naurok.com :урок з читання « Брати Якоб і Вільгельм Грімм»,урок математики « Вправи і задачі на закріплення вивчених таблиць множення і ділення».урок з ЯДС « Материки та океани» . урок з музичного мистецтва « Мандрівка Кавказом».виховний захід « Хай добрим ваше серце буде».
Взяла участь у конференціях « Нова українська школа : досвід і перспективи»« Нова українська школа : від початкової до середньої»Вебінари : « Розвиток дрібної моторики в першому класі НУШ»« Організація навчання та дозвілля під час карантину»« Дослідницька діяльність в екологічному вихованні учнів початкових класів»« Цифрові технології для формування оцінювання в НУШ»« Формування ключових компетентностей учнів початкової школи за межами звичного : практика проєктної роботи»« Віртуальна екскурсія , як форма організації інтерактивного навчання»
Актуальність досвіду роботи ґрунтується на ефективному поєднанні різноманітних форм і методів включення учнів у самостійну діяльність на основі:• розвитку пізнавальної активності молодших школярів з використанням інтерактивних методів навчання;• застосування нових інформаційних технологій в початковій школі як засіб розвитку самостійної активності учнів;• проблемного навчання як засобу активізації пізнавальної самостійної роботи учнів на уроках;• формування творчих та пізнавальних здібностей учнів з використанням технології розвитку критичного мислення;• проектно-дослідницька діяльність молодших школярів.
Тому метою своєї діяльності вважаю створення організаційних та педагогічних умов для формування успішної особистості, реалізації природних інтелектуальних здібностей школярів, розвитку їхніх талантів, самореалізації, готовності до творчої праці. Пізнавальна активність не дозволяє молодшому школяреві «топтатися» на місці, бути залежним, чекати, поки хтось допоможе, покаже, вирішить за нього. Вона «штовхає» дитину до певних самостійних дій: запитати, відшукати певну інформацію, прочитати, написати, зробити.
Одним з основних завдань, які стоять перед початковою школою, є завдання навчити молодших школярів самостійно оволодівати знаннями. Самостійною на уроці вважається така робота, яку учні виконують без участі вчителя, а лише за його завданням у спеціально визначений час. Самостійна робота на уроці – це органічна частина навчального процесу.
Ar. Book – інтерактивний помічник для вчителів та учнівhttps://osvita-omr.gov.ua/diialnist/napriamky-roboty/ikt/dystantsiina-osvita/Онлайн програма для створення ребусівhttp://rebus1.com/ua/index.php?item=rebus_generator. Електронний додаток Мобільний застосунок «Вивчаю. Не чекаю» для учнів 1-4 класів https://primary.org.ua/"Цифрові інструменти Google для освіти. Google Клас, Google Meet, Google Календар, Google Документи, Google Таблиці, Google Презентації, Google Jamboard Google Диск. Онлайн-тести - Онлайн-школа «На Урок»Для дистанційного навчання використовую такі освітні платформи :