Презентація "Формувальне оцінювання в мовно-літературній галузі (власні практики)"

Про матеріал
В даній презентації представлений короткий теоретичний матеріал про формувальне оцінювання, його визначення та переваги. Описані методи та інструменти формувального оцінювання на уроках української мови та літератури (з власного досвіду): бонусна система накопичень (букети з калини та волошок); оцінювання методом проєктної роботи; вподобайка (лайк, дизлайк); рефлексія на платформі http://scrumblr.ca; картки –рефлексії.
Зміст слайдів
Номер слайду 1

ФОРМУВАЛЬНЕ ОЦІНЮВАННЯ В МОВНО-ЛІТЕРАТУРНІЙ ГАЛУЗІВчитель української мови та літератури: Зюкова Лілія. ЛІЦЕЙ № 10 НОВОКАХОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ2024-2025 н.р.

Номер слайду 2

Формувальне оцінювання - це невід'ємна частина навчального процесу в мовно-літературній галузі. Це підхід, який допомагає вчителям відстежувати прогрес учнів, надавати своєчасний зворотний зв'язок та адаптувати навчання до потреб кожного учня.

Номер слайду 3

Переваги формувального оцінювання. Мотивація учнів. Формувальне оцінювання підвищує мотивацію учнів, бо вони краще розуміють свої сильні та слабкі сторони. Диференціація навчання. Вчителі можуть адаптувати свої методики відповідно до індивідуальних потреб учнів. Підвищення успішностіСвоєчасний зворотній зв'язок та коригування навчання допомагає учням краще засвоювати матеріал.

Номер слайду 4

Методи та інструменти формувального оцінювання. Бонусна система накопичень (букети з калини та волошок);Самооцінювання та взаємооцінювання. Оцінювання методом проєктної роботи. Вподобайка (лайк, дизлайк)Рефлексія на платформі http://scrumblr.ca. Картки –рефлексії

Номер слайду 5

Бонусна система накопичень

Номер слайду 6

1 КАЛИНА2 КАЛИНИ5 КАЛИН

Номер слайду 7

Номер слайду 8

1 ВОЛОШКА3 ВОЛОШКИ5 ВОЛОШОК

Номер слайду 9

http://scrumblr.ca. Ввести своє ім’я. Розділяти дошку на сегменти. Писати на стікерах

Номер слайду 10

На уроках української мови виконували розподільні диктанти

Номер слайду 11

На уроках української мови виконували розподільні диктанти

Номер слайду 12

На уроках української літератури – письмові рефлексії

Номер слайду 13

ПРОЄКТНІ РОБОТИ

Номер слайду 14

ЗРАЗКИ ВИКОНАНИХ СПІЛЬНИХ РОБІТ

Номер слайду 15

Номер слайду 16

Учні можуть усно давати відповіді Так/Ні;Вербально демонструвати;Або ставити вподобайки на панелі інструментів

Номер слайду 17

Картки -рефлексії

Номер слайду 18

Висновки та рекомендації132 Ключова роль. Формувальне оцінювання є невід'ємною та ключовою складовою ефективного навчального процесу в мовно-літературній галузі. Комплексний підхід. Для максимальної ефективності необхідно застосовувати різноманітні методи та інструменти формувального оцінювання. Постійне вдосконалення. Вчителям важливо регулярно аналізувати результати оцінювання та вносити необхідні корективи.

Номер слайду 19

ДЯКУЮ ЗА УВАГУ!

pptx
Додано
25 жовтня
Переглядів
47
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку