Малюнкове привітання Ми починаємо урок, а на уроці ми …Уважні!Розумні!Організовані!Кмітливі!Завдання: позначити свій настрій на шкалі.
Номер слайду 3
УСНА ЛІЧБА «ХТО ШВИДШЕ?»Активність «Математика усно» (ЩОДЕННІ 3)І рівень
Номер слайду 4
УСНА ЛІЧБА «ХТО ШВИДШЕ?»Активність «Математика усно» (ЩОДЕННІ 3)ІІ рівень
Номер слайду 5
Активність «Математика з другом» (ЩОДЕННІ 3)Завдання. Складіть зображення із геометричних фігур. Назвіть кожну фігуру та полічіть кількість однакових геометричних фігур.
Номер слайду 6
Активність «Математика самостійно» (ЩОДЕННІ 3)Завдання. Підпишіть назви всіх геометричних фігур.
Вправа «МІКРОФОН»-Порівняйте пряму лінію та промінь. Що в них спільне? -Чим вони відрізняються?-Порівняйте пряму лінію та відрізок. Що в них спільне? Чим вони відрізняються?-Порівняйте промінь та відрізок. Що в них спільне?, Чим вони відрізняються?-Скільки прямих ліній можна провести через одну точку?-Скільки прямих ліній можна провести через дві різні точки?
Номер слайду 9
Робота з танграмом та лічильними паличками. Завдання. Складіть фігурки людей та тварин за зразком.
Номер слайду 10
Робота з танграмом та лічильними паличками-З яких фігур складається танграм?-Якою назвою можна об’єднати слова трикутники і чотирикутники.-Чому їх називають многокутниками?-Які ще многокутники вам відомі? Назвіть їх. -Як би ви назвали многокутник, який має вісім кутів, вісім вершин і вісім сторін?-Складіть многокутник із семи лічильних паличок. Як ви його назвали?-Складіть дев'ятикутник із лічильних паличок. Скільки треба взяти паличок?-Що цікавого ви помітили, порівнюючи назви многокутників за числом їх кутів, вершин і сторін?
Номер слайду 11
Самостійна робота. Завдання. За допомогою циркуля побудуй у зошиті два кола з радіусом 3 см. Зафарбуй внутрішній простір одного з кіл. Підпиши назви геометричних фігур.
Номер слайду 12
Робота з комп’ютером на освітній платформі Мatific за покликанням https://www.matific.com/ua/uk/home/maths/episode/back-to-square-one-create-shapes-of-given-areas-or-perimeters/?grade=grade-5 Завдання. Виконуючи ігрові математичні завдання пригадайте поняття площа та периметр фігур. .
Розв’язування задач на побудову та знаходженняпериметра і площі фігур на Вчи.ком. Завдання. Виконуючи ігрові математичні завдання розв’яжіть задачі на знаходження площі та периметра фігур. .
Номер слайду 15
Вправа «Знайди відповідність»Завдання. З’єднайте площинну геометричну фігуру та її об’ємне зображення. Підпишіть назви тих об’ємних геометричних фігур, які ви знаєте. КУБКУЛЯПАРАЛЕЛЕПІПЕДПРИЗМА
Номер слайду 16
Вправа «Відшукай сховані геометричні фігури»Завдання. Об’ємні геометричні фігури складаються з площинних. Віднайдіть їх та назвіть. Порахуйте кількість. Накресліть ці фігури.
Номер слайду 17
РОБОТА В ПАРАХЗавдання. Один учень виписує одиниці вимірювання довжини, а інший – площі фігур.
Номер слайду 18
Самостійна робота з інтерактивними аркушами. Завдання. Виконай завдання на інтерактивних аркушах. Оціни свою роботу за допомогою чек-листа.
Номер слайду 19
Чек-лист «Аналізую свої знання». РЕФЛЕКСІЯЗавдання. Проаналізувати свої знання з теми та визначити їх якість за допомогою шкали.
Номер слайду 20
РЕФЛЕКСІЯЗавдання. Позначте свій настрій на шкалі вкінці уроку.