Завдання презентації:
Активізировати познавальну діятельность у дітей з використанням інтерактивних форм навчання
Обладнання:
1. Мультимедійна презентація;
2. Комп'ютер + мультимедійный проектор + экран або інтерактивна дошка.
Гра «Лабиринт. Особливості будови вегетативних органів рослини» побудована в програмі Microsoft Powerpoint з використанням тригерівГра запускається відкриттям файлу «Інтерактивна гра «Лабиринт. Особливості будови вегетативних органів рослини». Відкривається заголовок, далі клацанням миші відкривається слайд з правилами проходження через лабіринт. Можна перейти відразу на гру, є гіперпосилання на слово лабіринт.
Лабіринт складається з 23 питань-суджень, на які необхідно відповісти ТАК (якщо гравець згоден з висловлюванням) або НІ (якщо не згоден) і натиснути відповідну «кнопку». Лабіринт можна пройти двома шляхами. У грі можуть брати участь два гравці або дві команди.
При правильній відповіді на питання, відкривається наступний, а «кнопка» з вірною відповіддю забарвлюється в зелений колір. За правильну відповідь гравець або команда отримує один бал. Далі хід робить інша команда, а у першій є час, щоб подумати над питанням. Якщо гравець або команда відповіли невірно, то «кнопка» з відповіддю забарвлюється в синій колір, (наступне питання не відкривається). За невірну відповідь команда не отримує бал. Для того щоб цього гравця або команді відкрити наступне питання необхідно натиснути на правильний варіант відповіді. Це можна зробити наступним ходом. Таким чином, відповідаючи невірно, гравець або команда позбавляють себе можливості побачити наступне питання заздалегідь і подумати над ним, поки відповідає інша команда. Можна наступне питання відкривати відразу, не залежно від того вірно чи ні відповіли учасники. Це залежить від організатора гри.
Перемагає гравець або команда які, пройшовши через лабіринт, наберуть найбільшу кількість балів