Презентація "Ми відповідальні за тих , кого приручили"

Про матеріал
Презентація до класної години про шанобливе і відповідальне ставлення до тварин "Ми відповідальні за тих, кого приручили"
Зміст слайдів
Номер слайду 1

Презентація «Ми відповідальні за тих, кого приручили» 2020 рік

Номер слайду 2

«Ми у відповіді за тих, кого приручили», - так написав Антуан де Сент-Екзюпері у книзі «Маленький принц».

Номер слайду 3

Тварини наші друзі Сьогодні неможливо уявити життя людини без тварин. Вони наші вірні друзі, помічники та рятівники.

Номер слайду 4

Наші домашні улюбленці Мабуть, чи не у кожного з нас є домашній улюбленець, який дарує нам свою любов і тепло.

Номер слайду 5

Захист тварин – справа честі людей Останнім часом у світі постала проблема захисту тварин і все більшого визнання набула думка, що гуманне поводження з тваринами – один із показників цивілізованості суспільства.

Номер слайду 6

Тваринам часто дістається від рук людини. Домашніх улюбленців ми можемо просто викинути на вулицю, бо вони нам набридли або виросли. Диких тварин ми можемо використовувати як цінне хутро, шкіру або матеріал для дослідів.

Номер слайду 7

Бродячі коти та собаки У містах та селах через нелюдське відношення з’являються бродячі коти та собаки. У містах та селах через нелюдське відношення з’являються бродячі коти та собаки.

Номер слайду 8

У ХХІ столітті особливо «модно» стало заводити в будинках і квартирах мавпочок, папуг, черепах, їжаків, хом’яків, єнотів, хамелеонів, шеншил, лисиць, навіть, тигрів. Опинившись в інших умовах, без їжі і даху тварини просто гинуть, тому що вони не можуть пристосуватись до нового середовища існування.

Номер слайду 9

Дуже мало сьогодні людей, які задумуються над долею тварин. А що з ними буде далі? Що вони будуть їсти та пити? Чи витримають морози на вулиці? Чи хотіли вони собі такої долі?

Номер слайду 10

Захист тварин Тому у XX столітті постала необхідність захисту тварин від жорстокого поводження. 13 листопада 1987 року була визнана на міжнародному рівні Європейська конвенція про захист домашніх тварин, що визнає наявність у людини морального обов'язку перед тваринами, вказує на цінність домашніх тварин для суспільства, а також на те, що людину і цих тварин пов'язують особливо тісні зв'язки.

Номер слайду 11

У світі заговорили про захист тварин. Вперше запровадив Всесвітній день тварин у Берліні у 1925 році німецький письменник і зоозахисник Генріх Ціммерманн. Спочатку свято відзначалося 24 березня, але з 1929 року було перенесене на 4 жовтня.

Номер слайду 12

Відзначення Всесвітнього дня тварин – це нагода вчергове нагадати про те, що люди – сусіди та друзі усіх живих істот.

Номер слайду 13

З кожним роком в Україні все більш актуальною є проблема безпритульних тварин.

Номер слайду 14

В Україні, на відміну від європейських країн, відсутня нормальна правова база, яка б захищала права тварин.

Номер слайду 15

За результатами дослідження Washington Post виявилося, що Україна входить у десятку країн, які лідирують за кількістю безпритульних собак та котів.

Номер слайду 16

Нам є чому повчитися в інших країн У Німеччині введено податок на тварин ( на першу собаку – 150 євро). Всім домашнім улюбленцям присвоюється ідентифікаційний номер, за яким легко відстежити господаря, який викине чи забуде тваринку на вулиці. Штраф сягає до 25 тисяч євро.

Номер слайду 17

У Таїланді штрафи за знущання над тваринами сягають близько 5000 бат (приблизно 130 євро).

Номер слайду 18

В Італії, якщо викинути кішку або собаку на вулицю, можна отримати тюремний термін в 1 рік і штраф у розмірі 10 тис. євро.

Номер слайду 19

Мабуть, відсутність усвідомлення того, що звірі – такі ж живі істоти, як люди, яких не можна використовувати, бити, катувати і викидати, коли награвся, це головна проблема сучасного суспільства.

Номер слайду 20

Нам завжди треба пам’ятати, що тварини для нас лише сторінка життя, а ми для них і є все життя.

Номер слайду 21

Ніколи не кидайте на життєвій дорозі своїх друзів і пам’ятайте: ми назавжди відповідальні за тих, кого приручили.

Номер слайду 22

ppt
Додано
10 лютого
Переглядів
297
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку