Ось і закінчився 2021-2022 навчальний рік. Ви подорослішали, вивчили щось нове та дізналися дещо цікаве.Цей рік був дійсно найтяжчим, бо окрім дистанційного навчання, яке ми вже досконально освоїли, в нашу країну прийшла війна. Кожен з вас дізнався значення цього жахливого слова не зі сторінок книжок з історії, а, нажаль, з досвіду нашої країни. Україна переживає найтяжчі дні своєї історії, але вона обов’язково вистоїть та переможе. Особливо в цей тяжкий воєнний час, потрібно цінувати все що маємо та прагнути до нечуваних висот, які стануть основою для вашого подальшого навчання та для процвітання нашої непереможної України. Так, сьогодні наш Останній дзвоник пройде в українському форматі, адже ми українці і повинні пишатися цим.
У такий тяжкий час для нашої Батьківщини, складно залишатися осторонь. Кожен допомагає, як може: боронить Україну, захищаючи від ворога, допомагає тим, хто через бойові дії лишився житла та рідної домівки. Неабиякою допомогою являється підтримка бойового духу. От і наші учні вирішили підтримати нашу неньку та українців у такий нелегкий час. (Потрібно увімкнути відео, де учні по декілька рядків читають вірш. Вірш додаю, можна обрати свій власний.) З вірою у перемогу!
Кожна держава має свої символи. В Україні це – прапор, герб та гімн. Але окрім державної символіки, українці мають свій народний символізм, який передається із покоління в покоління. Народні символи України — це святині українського народу. В українській графіці використовуються символи й образи з пісенної народної творчості, з легенд, які використовуються в обрядах і звичаях. Їх вишивають на сорочках, рушниках тощо. Народними символами України можуть бути рослини і тварини, а також символічні елементи побуту та ужитку. Зараз ми дізнаємося, чи зможете ви назвати народні символи України. Для того, щоб озвучити кожний символ, вам потрібно відгадати ребус, а наступний слайд вам продемонструє, чи правильна ваша відповідь.