Презентація на тему: "Сучасне антивірусне забезпечення"

Про матеріал
Презентація на тему: "Сучасне антивірусне забезпечення", яка ознайомить учнів з сучасним антивірусним забезпеченням, яке допоможе уберегти свій комп'ютер, ноутбук чи інший гаджет від шкідливих програм чи вірусів.
Зміст слайдів
Номер слайду 1

Сучасне антивірусне забезпечення

Номер слайду 2

Зміст1. Сучасне антивірусне забезпечення;2. Антивірус Dr. Web;3. Антивірус Avast;4. Антивірус NOD32;5. Антивірус Касперського;6. Який антивірус установити???7. Рейтинг антивірусів;8. Дякую за увагу!!!

Номер слайду 3

Антивірусне програмне забезпечення допомагає захищати комп'ютер від відомих вірусів, «черв'яків», «троянців» та інших злісних програм, через які може відбутися збій у роботі комп'ютера.

Номер слайду 4

Dr. Web Антивіруси цього сімейства призначені для захисту від поштових і мережевих черв'яків, файлових вірусів, троянських програм, стелс-вірусів, поліморфних вірусів, безтілесних вірусів, макро-вірусів , вірусів, що вражають документи MS Office.Історія розробки антивіруса Ігоря Данилова починається з 1991. Під маркою Dr. Web антивіруси розробляються і поширюються з 1994.

Номер слайду 5

Avast антивірусна програма для операційних систем Microsoft Windows, Linux та ін. Avast! Free вважається найпопулярнішим безкоштовним антивірусом. Всього ж антивірусом avast! користуються понад 170 мільйонів користувачів у всьому світі.

Номер слайду 6

NOD32 антивірусний пакет, що випускається словацькою фірмою ESET. Перша версія була випущена в кінці 1987 року. Назва спочатку розшифровувалася як «Лікарня на краю диску» перифраза назви популярного тоді в Чехословаччині телесеріалу «Лікарня на околиці міста».

Номер слайду 7

Антивірус Касперськогоантивірусне програмне забезпечення, що розробляється. Лабораторією Касперського. Надає користувачеві захист від вірусів, троянських програм, шпигунських програм, руткітів,adware

Номер слайду 8

Часто люди задумуються,який антивірус їм обрати для свого комп’ютера чи ноутбука,щоб захистити його від вірусів,троянських коней,черв’яків та інших злісних програм, які зашкоджують хорошому функціонуванню електронного пристрою. Відповідь на це питання можна знайти у діаграмі,яку я розробила щоб полегшити вибір людей,з яким ми всі рано чи пізно зіткнемося…

Номер слайду 9

Номер слайду 10

Дякую за увагу!!!

pptx
Додано
19 травня 2020
Переглядів
505
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку