14 липня о 18:00Вебінар: Школа без дискримінації: таємниці гендерного виховання

Презентація на тему: "Явища природи"

Про матеріал
В презентації представлені слайди з інформацією про явища природи: вітер, град, струмок, хвиля, водоспад, гроза, веселка, дощ, хмара, роса, лава.Ігрові завдання. Філворд.
Зміст слайдів
Номер слайду 1

ЯВИЩА ПРИРОДИ

Номер слайду 2

Коли падаю я з неба. Люди кажуть: "Так і треба. Восени тоді вважай. Буде добрий урожай!ЩДО312

Номер слайду 3

ЗВІДКИ БЕРЕТЬСЯ ДОЩ? Під впливом сонячного тепла вода з поверхні озер, річок, морів, океанів і струмків випаровується, перетворюючись на пару. Пар дуже легкий, він піднімається вгору, в повітря, де найдрібніші водяні крапельки збираються в хмари і хмари. Маленькі крапельки всередині хмари знаходяться в постійному русі. Вони стикаються один з одним і зливаються в більші крапельки. Якщо повітря більше не може їх утримувати, вони падають на землю у вигляді дощу.

Номер слайду 4

Хоч безкрилий, а літає, безголосий – свище. Хоч безрукий, а, буває, груші з дерева збиває,Навіть часом вириває сосни з коренищем. А як втомиться – впаде і нема його ніде. ТВЕІР31425

Номер слайду 5

Що таке вітер? Вітер - це рухоме повітря. Земля в різних місцях по-різному нагрівається сонцем. Від землі нагрівається повітря. Тепле повітря легше холодного. Воно піднімається вгору. А холодне повітря спрямовується на його місце. Ось і виникає вітер.

Номер слайду 6

Цей блакитнодовгий звір Має дивну звичку: З скелі, з кручі стрімголів. Падає у річку. ДСОВАПОД82671453

Номер слайду 7

ЩО ТАКЕ ВОДОСПАД? ВОДОСПАД - падіння водного потоку річки з уступу. Біля підніжжя водоспаду нерідко можна побачити глибоку чашу. Її утворив падаючий потік. Вода в цій чаші вирує і клекоче, шум її чути здалеку. Високо в небо здіймаються хмари білих бризок. Їх розносить вітром, обдаючи навколишню місцевість холодним водяним пилом.

Номер слайду 8

Водоспад Сатерленд, Нова Зеландія. Водоспад Вікторія, Замбія/ Зімбабве. Ніагарський водоспад, СШАВодоспад Рейхенбах. Водоспад Кайетур, Гайана. Водоспади Ігуасу, Бразилія / Аргентина. Водоспад Детьян, Китай. Водоспад Гюдльфосс,Ісландія. Водоспад Джим Джим, Австралія. Водоспад Анхель, Венесуела

Номер слайду 9

По морю іде - іде,А до берега дійде —Тут и пропаде. ИЛХЯВ34152

Номер слайду 10

Не скляний він, не з металу,А прислухайтесь - дзвенить,Риє землю він розталуІ тихесенько бринить. ТУМСРОК2451367

Номер слайду 11

ЩО ТАКЕ СТРУМОК? СТРУМОК – НЕШИРОКИЙ ВОДОТІК, ЩО МАЄ ЗВИВИСТЕ РІЧИЩЕ І ДОВЖИНУ ДО 10 КІЛОМЕТРІВ. СТРУМОК УТВОРЮЄТЬСЯ (ПІДЖИВЛЮЄТЬСЯ) ЗІ СНІГОВИХ , ДОЩОВИХ АБО ПІДЗЕМНИХ ВОД, ЩО ВИЙШЛИ НА ПОВЕРХНЮ.

Номер слайду 12

Щось на небі гуркотить, Наче звір страшний летить. Сильний дощ на землю ллється,Звір у руки не дається. Очі світяться яскраво-Всі у дім тікайте, жваво!РЗАГО24513

Номер слайду 13

ГРОЗА І ЧОМУ ВОНА БУВАЄ. ГРОЗА- ЦЕ ПРИРОДНЕ ЯВИЩЕ, КОЛИ ГРИМИТЬ ГРІМ, ВИБЛИСКУЮТЬ БЛИСКАВКИ І ЙДЕ ДОЩ. Під час грози заряджаються електрикою земля, дерева, гори, будинки. І коли зустрічаються дві хмари або хмара і предмети на землі, заряджені протилежними зарядами електрики, між ними проскакує гігантська іскра - блискавка!Що без леза і без зуба. Розтина міцного дуба?КИЛБАСКАВ532961487

Номер слайду 14

Дощ пройшов, через ставок. Перекинувся місток. Кольорів у ньому сім,Він подобається всім!СЛЕВКЕА3521647

Номер слайду 15

СОНЯЧНЕ ПРОМІННЯ ПРОХОДИТЬ ЧЕРЕЗ ДОЩОВІ КРАПЛІ, ЗАЛОМЛЮЄТЬСЯ Й ВІДБИВАЄТЬСЯ НА ПРОТИЛЕЖНІЙ СТОРОНІ НЕБА У ВИГЛЯДІ ВЕЛИЧЕЗНОЇ РІЗНОКОЛЬОРОВОЇ ДУГИ. НАМ ТІЛЬКИ ЗДАЄТЬСЯ, ЩО СОНЯЧНИЙ ПРОМІНЬ БІЛОГО КОЛЬОРУ. НАСПРАВДІ ВІН УВІБРАВ У СОБІ ВСІ КОЛЬОРИ. І ПОБАЧИТИ ЦЮ КОМБІНАЦІЮ МОЖНА ТІЛЬКИ ТОДІ, КОЛИ Є ОДНОЧАСНО ДОЩ І СОНЦЕ. ЩО ТАКЕ ВЕСЕЛКА?

Номер слайду 16

На дворі переполох: З неба сиплеться горох. З'їла шість горошин Іра. У неї тепер ангіна.   ДГАР4132

Номер слайду 17

Що таке град? Град — ОПАДИ у вигляді льодяних ядер сферичної форми чи Часток  КРИГИ (градини), ДІАМЕТРОМ від 5 до 50 мм, інколи більше. Градини утворені тільки з прозорої криги . Опади у вигляді граду спостерігаються, як правило, при сильних ГРОЗАХ ВЛІТКУ, коли температура біля ПОВЕРХНІ ЗЕМЛІ не нижче 20 °C.

Номер слайду 18

ЗНАЙДИ 11 СЛІВ У ФІЛВОРДІВЕСЕЛКАОЮТЬЦЛВДГРОЗАІОЄУЖГВТСХМАРАЕПРОСАБРАФКЙДОЩДЧХВИЛЯ

Номер слайду 19

ВІТЕРГРАДСТРУМОКХВИЛЯВОДОСПАДГРОЗАВЕСЕЛКАВІДПОВІДЬДОЩХМАРАРОСАЛАВА

pptx
Додано
13 травня
Переглядів
122
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку