10 березня о 18:00Вебінар: Шкільне діловодство. Документація заступника директора з навчальної роботи

Презентація "Навчальний проект. Жива і нежива природа навколо нас"

Про матеріал
Орієнтовний зразок виконаняння навчального проекту "Жива і нежива природа навколо нас"
Зміст слайдів
Номер слайду 1

Навчальний проект: Жива і нежива природа наколо нас

Номер слайду 2

Структура живої та неживої природи

Номер слайду 3

Об‘єкт дослідження: шлях від домівки до школи. На карті зображено шлях від моєї домівки до школи. На шляху можна зустріти (жива природа): Дерева (каштани, яблуні, вишні)Квіти. Тварини (коти, собаки)Птахи. Різні рослини. Також (нежива природа): Каміння. Вода. Повітря. Грунт. Пісок. Зірки(вночі)

Номер слайду 4

Явище природи. Одного разу, ідучи до школи, запримітив цікаве явище в природі: Падає дощ і одночасно світить Сонце. Подумав: яка ж буде погода? Вам теж цікаво що відбулося? Згодом на горизонті появилась веселка. Це дуже цікаве природнє явище, пов‘язане з заломленням світла у воді.

Номер слайду 5

Спостереження за природніми об‘єктами. Нежива природа теж змінюється. Каміння змінює свій відтінок. Пізно восени всі будівлі виглядають сіро та темно. Літом же все навколо яскраве та барвисте. Продовживши спостерігати за природою на шляху до школи, я запримітив, що в різні пори року дерева виглядають по-різному.

Номер слайду 6

Цікавинки. Дерева є найбільш довгоживучими живими організмами на ЗемліОдне дерево виробляє близько 113 кілограмів кисню на рік. У перебігу свого життя одне дерево здатне поглинути одну тонну вуглекислого газу. Найбільше дерево росте в Національному парку в Каліфорнії. Його висота становить 112 метрів, діаметр 9 метрів, а вік понад 2000 років!

Номер слайду 7

pptx
Додано
23 лютого 2019
Переглядів
25007
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку