Презентація "НАЙВИДАТНІШІ ХУДОЖНИКИ СВІТУ ТА ЇХ ТВОРИ"

Про матеріал
Презентація "НАЙВИДАТНІШІ ХУДОЖНИКИ СВІТУ ТА ЇХ ТВОРИ" представлена у вигляді дослідження вчителя для проведення майстер-класу ,пропаганди творчих наробок видатних людей краю.Містить матеріали про художників Дніпропетровської області
Зміст слайдів
Номер слайду 1

Дослідження вчителя КЗ СЗШ № 32 м. Кам’янського Літвінової Юлії Петрівни *

Номер слайду 2

Образотворче мистецтво це частина національної культури, дозволяє по-новому поглянути на звичні речі, збагачує внутрішній світ людини. Результати творчості великих художників говорять про великий потенціал і про велич народу. В Україні День художника відзначається щорічно у другу неділю жовтня. Українським майстрам належать твори, які стали золотим фондом світової художньої культури. Ці роботи приносять людям радість від спілкування з прекрасним, розвивають традиції національної творчої школи, стають джерелом естетичної насолоди як для простих людей, так і для професіоналів. *

Номер слайду 3

*

Номер слайду 4

Відкрита, чуйна душа - ось що по справжньому надихає в мистецтві. Олександр Бестужев *

Номер слайду 5

Значущість художника вимірюється кількістю нових знаків, які він введе в пластичну мову. Анрі Матісс *

Номер слайду 6

* Леона́рдо да Ві́нчі  (італ. Leonardo da Vinci, 15 квітня 1452 в Анкіано, коло Вінчі — 2 травня 1519 в замку Кло-Люсе, Амбуаз) — видатний італійський вчений, дослідник, винахідник і художник, архітектор, анатоміст і інженер, одна з найвизначніших постатей італійського Відродження.

Номер слайду 7

*

Номер слайду 8

*

Номер слайду 9

* Художник народився у Феодосії у вірменській родині. Його справжнє ім’я Ованес Геворгович Айвазян. Талановитий випускник Академії мистецтв Санкт-Петербурга, відомий у Європі художник-мариніст. Він писав холодне північне море, Неаполітанську затоку, але серце його було назавжди віддане Чорному морю. В 1845 році він купує у Феодосії ділянку, будує майстерню і тим самим пов’язує життя і творчість з Україною.

Номер слайду 10

*

Номер слайду 11

*

Номер слайду 12

*

Номер слайду 13

*

Номер слайду 14

Найвидатніші художники України та їх твори *

Номер слайду 15

*

Номер слайду 16

*

Номер слайду 17

*

Номер слайду 18

*

Номер слайду 19

*

Номер слайду 20

* Антонюк Андрій Данилович Антонюк Андрій Данилович Ім'я при народженні Антонюк Андрій Данилович Дата народження 15 жовтня 1943 Місце народження Первомайськ Дата смерті 16 квітня 2013(69 років) Національність українець Громадянство  Україна Жанр живопис Навчання Одеське художнє училище Премії

Номер слайду 21

*

Номер слайду 22

* “Золоті ворота” “На Івана Купала”

Номер слайду 23

*

Номер слайду 24

* Горбик Олександр – сучасний український художник

Номер слайду 25

*

Номер слайду 26

*

Номер слайду 27

*

Номер слайду 28

*

Номер слайду 29

* Бондар Павло – молодий сучасний художник

Номер слайду 30

*

Номер слайду 31

*

Номер слайду 32

*

Номер слайду 33

*

Номер слайду 34

* Анатолій Жежер – український художник.

Номер слайду 35

*

Номер слайду 36

*

Номер слайду 37

* ДЕМОС 2003

Номер слайду 38

*

Номер слайду 39

*

Номер слайду 40

* «Діти на морі»

Номер слайду 41

* «Вечір у полі (Соняшники)»

Номер слайду 42

* Щербань Євген – сучасний український художник

Номер слайду 43

*

Номер слайду 44

*

Номер слайду 45

*

Номер слайду 46

*

Номер слайду 47

*

Номер слайду 48

*

Номер слайду 49

*

Номер слайду 50

* Дмитро Рубець – сучасний українській художник

Номер слайду 51

*

Номер слайду 52

*

Номер слайду 53

*

Номер слайду 54

*

Номер слайду 55

*

Номер слайду 56

Гарнік Хачатрян - відомий скульптор *

Номер слайду 57

* Хачатрян Гарнік Ашотович Народився 18.05.1950 р., м. Кафан (Вірменія).1981 року Гарнік Хачатрян закінчив Харківський художньо-промисловий інститут. З 1979 року бере участь у виставках. З 1984 року член Спілки художників СРСР, з 1991 – НСХУ. Працює в галузі станкової і монументальної скульптури.Гарнік Хачатрян – автор пам’ятників Тарасові Шевченку, Жінці-матері, загиблим героям Карнаухівського плацдарму, встановлених у Дніпродзержинську, пам’ятника жертвам Голодомору у Дніпропетровській області, лауреат загальнонаціональної програми «Людина року» у номінації «Наука, культура, спорт» (1995 р.), рейтингового конкурсу «Світоч Придніпров’я», Почесний громадянин міста Дніпродзержинська з 2003 року.

Номер слайду 58

* Пам'ятник відкрили у 2000 році, до 250-річчя міста, розташований між музично-драматичним театром ім. Лесі Українки (з 1937 по 1956 рік Дніпродзержинський театр носив ім'я Т. Шевченка) та проспектом Пеліна. Скульптор - Гарнік Хачатрян.

Номер слайду 59

*

Номер слайду 60

* Проект та скульптуру створив відомий Дніпродзержинський скульптор Гарнік Хачатрян. Скульптура вилита з бронзи на Південному машинобудівному заводі Дніпропетровська. Вага скульптури з Христом Спасителем становить 8 тонн.

Номер слайду 61

* "Людина з мітлою"

Номер слайду 62

*

Номер слайду 63

* «Прометей» Символ міста Дніпродзержинська - фігура звільненого Прометея, який дарує людям вогонь - символ знань, праці і впевненості в майбутньому. Монумент "Розкутий Прометей" знаходиться недалеко від прохідної металургійного комбінату, Прометей дивиться вгору. У його високо піднятої лівій руці - факел, права стискає обривок порваних ланцюгів, біля ніг - мертий хижий птах в царській короні. У 2000 році скульптура «Прометея» була створена Гарніком Хачатряном, котра була встановлена замість  Прометея №1.

Номер слайду 64

*

Номер слайду 65

* Дякую за увагу !

ppt
Додано
18 лютого 2019
Переглядів
1798
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку