Презентація Практичне заняття. Визначення назв найбільш поширених в Україні рослин, грибів, тварин за допомогою атласів-визначників, електронних колекцій
Презентація "Практичне заняття. Визначення назв найбільш поширених в Україні рослин, грибів, тварин за допомогою атласів-визначників, електронних колекцій." Приклад користування визначальною карткою (крок за кроком).
Практичне заняття. Визначення назв найбільш поширених в Україні рослин, грибів, тварин за допомогою атласів-визначників, електронних колекцій Приклад користування визначальною карткою (крок за кроком)
Номер слайду 2
Завдання. Встановити назву досліджуваної рослини, користуючись визначальною карткою
Номер слайду 3
Читаємо пункт 1 (теза) і 01 (антитеза). Дивимось на малюнок рослини. Порівнюємо листки з описом.
Номер слайду 4
Обираємо речення, що описує листок на малюнку. У кінці обраного опису стоїть цифра Переходимо до твердження з цією цифрою.
Номер слайду 5
Читаємо пункт Х (теза) і 0 Х (антитеза). Дивимось на малюнок рослини. Порівнюємо листки з описом. Обираємо речення, що описує листок на малюнку.
Номер слайду 6
У кінці обраного опису стоїть цифра Переходимо до твердження з цією цифрою. Дивимось на малюнок рослини. Порівнюємо квіти з описом. Обираємо речення, що описує квітку на малюнку.
Номер слайду 7
Отже, рослина на малюнку – чина лучна. У кінці обраного опису стоїть назва.
Номер слайду 8
Що робити, щоб визначити назву організму. Читаємо тезу (Х) і антитезу (0 Х). Дивимось на малюнок організму. Порівнюємо з описом. Обираємо речення. У кінці обраного опису дивимось цифру. Переходимо до твердження з цією цифрою. Встановлюємо назву