{5 C22544 A-7 EE6-4342-B048-85 BDC9 FD1 C3 A}№ Дата Тема тижня 17 СВІТ ЗАХОПЛЕНЬ1. Що мені подобається?/ Що я люблю?2. Як знайти для себе нове захоплення?3. Чи завжди захоплення приносять нам користь?18 Я – МАНДРІВНИК1. Хто такий мандрівник? 2. Мандруємо Україною.3. Як мандрувати світом, не засмічуючи природи?19 МИ – ДОСЛІДНИКИ. МИ – ВИНАХІДНИКИ1. Як люди придумують винаходи?Природа – мудрий винахідник. Чи можна бути винахідником у наш час?20 СПОРТ1. Чому варто займатися фізкультурою чи спортом?Які риси характеру розвиває спорт?Чому Олімпійські ігри – особливі змагання?2122
Короткі конспекти до уроків: Тема уроку: «Рослини восени» І. Ранкова зустріч.1. Привітання2. Інформація.-Сьогодні я отримала невідомого листа. Щоб дізнатися хто це - давайте разом відгадаємо 3. Щоденні новини.ІІ. Оголошення теми і мети уроку.2. Фізхвилинка3. Вправа «Незакінчені речення»Найшвидше облітає листя з дерев:…….. Найпізніше листя облітає листя з:…………4. Групова робота. Виготовлення аплікації ІІІ. Підсумок уроку . Цікаво знати!Листя, що впало, теж приносить користь. Розкладаючись, воно збагачує ґрунт добривами. Крім того, щільний килим торішнього листя служить хорошою перешкодою для дощової і паводкової води, не дає струмкам розмити родючий шар. Вкрите першим снігом опале листя — ця ще одна «ковдра» для тих, хто залишився зимувати на поверхні ґрунту.
Тема: Пригоди крапельки. Як мандрує вода? І. Етап орієнтації. Мотивації діяльностіРанкова зустріч з теми: «Вода»Мета: формувати в учнів почуття дружності та єдності, з’ясувати, важливість води, виховувати екологічну свідомість.І. Вітання. Гра-вітання «Добрий дощик»ІІ. Щоденні новини. Повідомлення синоптиків День домашніх тварин Крісло автораІІІ. Обмін інформацієюІV. Групове заняття. Відгадування загадок. Хід уроку. Опис води за відповідними ознаками. Гра «Вода буває…» (робота з прищепками)Дослідження властивостей води. Чарівна лабораторія. Дослід 1. Дайте дітям два стаканчики, один – з водою, інший – порожній. Гра з м’ячем «Якою буває вода?»Метод «Асоціативний кущ» Гра «Струмочок» Рефлексія. Підсумок дня. Учні розповідають про те, що їх вразило, схвилювало, що вони дізналися про воду. Діти виконують танцювальні рухи під музику «Кап, кап…»