Презентація про проведену краєзнавчу роботу літературного музею О.І.Ковіньки при Плосківській ЗОШ І-ІІІ ступенів

Про матеріал

Проведені дослідження розраховані на те, що отримані матеріали будуть використовуватися при вивченні української літератури при підготовці до уроків рідного краю, на факультативах з української літератури та на уроках української мови.

Зміст слайдів
Номер слайду 1

Звіт про проведену краєзнавчу роботу літературного музею О.І.Ковіньки при Плосківській ЗОШ І-ІІІ ступенів Решетилівського району Полтавської області за 2016-2018 рр.

Номер слайду 2

Профіль музею О. І. Ковіньки — літературний. Музей знаходиться за адресою: Полтавська область Решетилівський район с. Плоске, контактний телефон 9-87-16. Музей зареєстровано 09 грудня 1999 року, а офіційно відкрито 12 січня 2000 року до 100-річчя від дня народження гумориста. Керівник музею Романець Алла Олексіївна, вчитель української мови та літератури.

Номер слайду 3

Участь у краєзнавчих експедиціях Учасники пошукового загону “Джерело” брали участь у Всеукраїнській краєзнавчій експедиції “Моя Батьківщина — Україна” за напрямом “Музейна справа”. У результаті експедиції було зібрано матеріали спогадів про О. І. Ковіньку від односельців, записані спогади Панасюк К. С. про Анатолія Григоренка та його однокласника Поди В.Т.

Номер слайду 4

Новизна та глибина досліджень Проведені дослідження розраховані на те, що отримані матеріали будуть використовуватися при вивченні української літератури при підготовці до уроків рідного краю, на факультативах з української літератури та на уроках української мови. ( 5.06.1937 р. – 2.04.2001 р. ) ( 14.01.1900р. – 25.07.1985 р. )

Номер слайду 5

Різноманітність та поєднання форм пошукової роботи Учасники експедиції збирали матеріали про О. І. Ковіньку та А. К. Григоренка з інтернет-видань; проводили зустрічі із односельцями, документували їх спогади, збирали ілюстрований та друкований матеріал про них; познайомились та підтримують тісні зв’язки з родичами письменників.

Номер слайду 6

Ведення документації У музеї наявні такі документи: інвентарна книга; книга обліку екскурсій, навчальних занять, масових заходів; акти прийому і видачі експонатів; плани роботи; книга відгуків про музей. Вся робота в музеї закладу освіти проводиться згідно з планом роботи ради музею.

Номер слайду 7

Комплектування фондів У музеї наявні особисті речі письменника: костюм, сорочка-вишиванка, окуляри, олівці та ручки, якими працював О. І. Ковінька; документи, що засвідчують переписку письменника з відомими літераторами, діячами культури.

Номер слайду 8

РОЗДІЛИ МУЗЕЮ

Номер слайду 9

У школі діє куточок поета “шістдесятника” Анатолія Кириловича Григоренка.

Номер слайду 10

Створення нових експозицій, розділів, виставок Оновлено стенди музею до 117 річниці від дня народження О.Ковіньки у 2017 році. Оформлено виставковий стелаж із книгами Миколи Нечитайла “Цінуй цей дар життя”, “Конячі сльози”, Івана Нечитайла “А життя дається раз”, “Відлуння серця (лірика)”.

Номер слайду 11

У 2016 році внук О. Ковіньки Маєвський Олександр подарував музею газету “Останній Бастіон”, де опубліковано статтю про видатного полтавця, на основі унікальних матеріалів, рукописів та листів гумориста, ексклюзивні фото і багато друкованого та ілюстративного матеріалу, що вперше побачили світ у ґрунтовній праці про життя і творчість Олександра Ковіньки.

Номер слайду 12

Різноманітність форм екскурсійно-просвітницької роботи, пропаганда роботи музею

Номер слайду 13

Інсценізація гуморески О.І.Ковіньки «Сховала баба на свою голову»

Номер слайду 14

У селі Плоске засновано парк імені Анатолія Григоренка, який знаходиться біля його будинку.

Номер слайду 15

"Світ Ковіньки — це світ добра. Це світ людяності і злагоди", — писав Олег Чорногуз.

Номер слайду 16

Вдячні за увагу!

ppt
Додано
20 березня 2018
Переглядів
289
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку