Презентація "Цикл бесід по застереженню усіх видів дитячого травматизму під час осінніх канікул в умовах воєнного стану" прийде в нагоді класним керівникам 5-9 класів.
ПОПЕРЕДЖЕННЯ УСІХ ВИДІВ ДИТЯЧОГО ТРАВМАТИЗМУ ПІД ЧАС ОСІННІХ КАНІКУЛ ВОЄННОГО СТАНУ
Номер слайду 2
Під час планування часу на осінніх канікулах, враховуйте дію комендантської години! Пам’ятайте, що за порушення правил поведінки під час комендантської години, ви можете бути притягнуті до штрафних покарань.
Номер слайду 3
Номер слайду 4
ПОВЕДІНКА НА ВУЛИЦІ
Номер слайду 5
4. Не чіпай безпритульних/чужих/диких тварин. Спілкування з ними може призводити до нещасних випадків. 5. Не розмовляй із незнайомцями та не сідай до них у машину. 6. Коли йдете на прогулянку, кажіть батькам із ким ви йдете, де будете, коли прийдете додому. Беріть із собою заряджений телефон та не користуйтесь ним не за призначенням. 7. Забороняється ходити у навушниках за межами будинку, біля дороги, під час переходу вулиці/дороги. 8. Слухати гучно музику зараз також недоречно.
Номер слайду 6
ОДЯГАЙТЕСЯ ВІДПОВІДНО ДО ПОГОДНИХ УМОВ! МОДА МОДОЮ, А ЗДОРОВ’Я – МОЖНА ВТРАТИТИ!
Номер слайду 7
ОНЛАЙН БЕЗПЕКА Контролюйте своє життя “онлайн”!!! 1. Не виставляйте на своїх сторінках незрозумілі фото, які б привертали зайву негативну увагу; 2. додавайте “у друзі” лише перевірених людей, яких ви точно знаєте в реальному житті
Номер слайду 8
В УМОВАХ ВОЄННОГО СТАНУ НЕ ДОПУСКАЄТЬСЯ В ОНЛАЙН-СЕРЕДОВИЩІ: хизування гарними умовами життя, новими речами; фотографувати стратегічні/цивільні об’єкти та опубліковувати їх у мережі; фотографувати та знімати на відео рух військової техніки, військових і опубліковувати їх у мережі; розповідати по телефону в месенджерах “де прилетіло”, “куди прилетіло”, розміщення та локації військових; відмічати геолокацію місця свого знаходження та відмічати інших людей; публікувати без дозволу фото друзів чи знайомих.
Номер слайду 9
Номер слайду 10
ІНФОРМАЦІЙНА ГІГІЄНА В УМОВАХ ВОЄННОГО СТАНУ
Номер слайду 11
Номер слайду 12
ЗНАЙ, що булінг та кібербулінг — це насилля, яке карається Законом України! Фішинг Тролінг Мобінг Хейзінг Секстинг
Номер слайду 13
Номер слайду 14
ПОЖЕЖНА БЕЗПЕКА 1. Не грайся з вогнем у приміщенні та на природі. 2. Обережно поводься із легкозаймистими предметами/речовинами. 3. Будь обережний з газом та газовою плитою! ( без дозволу батьків та конкретних навичок роботи із газовою плитою — не коритуватися!!!НЕБЕЗПЕЧНО ДЛЯ ЖИТТЯ ТА ЗДОРОВ’Я!!!)
Номер слайду 15
Будь обережним під час користування обігрівачами. Не залишай їх без нагляду, тримай подалі від меблів (1м), не використовуй не справні та не суши на них речі! Без дозволу батьків не користуйтесь котлом та піччю в будинку. Не сушіть на них речі та не розміщуйте біля них легкозаймисті речовини/матеріали.
Номер слайду 16
Будь обережний з електроприладами! Не торкайся оголених проводів, не користуйся пошкодженими розетками та не експлуатуй несправні електроприлади. Виходячи з дому, перевіряй, щоб усі електропобутові прилади були відключені.
Номер слайду 17
Номер слайду 18
Номер слайду 19
КОЛИ ТИ В АВТОНОМНІЙ СИТУАЦІЇ Не забувай про безпеку життя, коли опиняєшся в автономній ситуації (сам(-а) вдома). Пам’ятай, що злочинцем може бути не тільки чоловік, а й жінка, дівчина, підліток, ровесник твій і навіть людина похилого віку. Нікому не розповідай про те, що і де вдома лежить; не розповідай про майбутні плани та поїздки; не вихваляйся та не хизуйся майном, дорогими речами, грошами; нікому не повідомляй місця зберігання своїх цінних документів чи ключів від будинку.
Номер слайду 20
БЕЗПЕКА БІЛЯ ВОДОЙМ ВОСЕНИ
Номер слайду 21
Номер слайду 22
ПРАВИЛА БЕЗПЕЧНОЇ ПОВЕДІНКИ У ВИПАДКУ ПРОВЕДЕННЯ БОЙОВИХ ДІЙ
Номер слайду 23
Номер слайду 24
Номер слайду 25
Номер слайду 26
Номер слайду 27
ПРИ ЗАГРОЗІ БОЙОВИХ ДІЙ ТА АРТОБСТРІЛУ: Не панікуйте, заспокойте молодших; Вимкніть електроприлади, перекрийте воду, газ, погасіть пічне опалення; Візміть усі заздалегідь зібрані документи та екстренну валізу, аптечку, телефони, ліхтарі; Покиньте приміщення та сховайтесь у підготовлених сховищах, куди можна швидко дістатись Падаючи на підлогу під час гучних звуків, обхопіть голову руками та відкривайте рот, щоб вберегти ваші вуха від розриву барабанної перетинки та контузії; Залишайтесь в укритті до повного припинення обстрілу.
Номер слайду 28
ЯКЩО ОБСТРІЛ ЗАСТАВ У ТЗ: Зупинити ТЗ Вийти з ТЗ та відбігти від нього (від будівель та споруд) Ляжте на живіт на землю (канаву, вимоїну із заглибленням) та обхопіть голову руками, відривши рот Спробуйте озирнутися і знайти надійне укриття та прямувати до нього між пострілами
Номер слайду 29
ЯКЩО ОБСТРІЛ ЗАСТАВ НА ВУЛИЦІ: Ляжте на землю обличчям униз, обхопивши голову руками Спробуйте знайти поряд укриття та прямуйте до нього між пострілами Орієнтуйтесь на звук звідки постріл пролунав або де розірвався снаряд - це допоможе зорієнтуватися, швидше дістатися до укриття та вберегти життя
Номер слайду 30
Номер слайду 31
ЯКЩО ВИБУХ СТАВСЯ: Переконайтесь у відсутності/наявності пошкоджень Заспокойтесь і огляньте все навколо Якщо є можливість - залиште місце події і перейдіть у більш безпечне сховище Якщо ви під завалом – періодично подавайте звукові сигнали При можливості подзвоніть близьким/рідним та зателефонуйте на № 101
Номер слайду 32
ДІЇ ПРИ ВИЯВЛЕННІ ВИБУХОНЕБЕЗПЕЧНИХ ПРЕДМЕТІВ
Номер слайду 33
Номер слайду 34
Номер слайду 35
Номер слайду 36
ОСОБИСТА ГІГІЄНА
Номер слайду 37
Номер слайду 38
ПРОФІЛАКТИКА ЗАХВОРЮВАНЬ
Номер слайду 39
Номер слайду 40
БЕЗПЕКА ХАРЧУВАННЯ
Номер слайду 41
Номер слайду 42
Пам’ятайте, що війна ще не завершилась. Тиша та спокій у наших селах - це Божа милість та робота наших хлопців на передовій. Тому, давайте робити добрі, обдумані та корисні справи разом, щоб наближати перемогу та мир на наші землі. Нехай Господь вас усіх оберігає!