Речення — це слово або група слів, що виражають закінчену думку.
Номер слайду 3
У кінці речення робиться пауза (під час усного мовлення) та ставиться розділовий знак (під час письма). Крапка «.» — у реченні про щось розповідається: Сьогодні чудова погода. Знак питання «?» —у реченні про щось запитується: Яка сьогодні погода?Знак оклику «!» — емоційно забарвлене речення: Яка чудова погода сьогодні!Речення завжди починається з великої літери.
Номер слайду 4
Сторінка 82 -83
Номер слайду 5
1. Які розділові знаки пропущено? Знайди їх у рамці. Скільки речень у тебе вийшло? У якому слові букв більше, ніж звуків? А в якому звуків більше, ніж букв? Хто кумкає Коник Ні, жаба Коник сюрчить .?.!
Номер слайду 6
кумкає сюрчить6 букв7 звуків7 букв6 звуків
Номер слайду 7
2. Впиши пропущені букви. З’єднай частини, щоб вийшло печення. Одне речення запиши. Пес гарчит_ , а кіт. Ворона карка_ , а качка. Порося рохкає, а гусак. Джміль дзижчить, а голубґелґоче.туркотить.н_вчить.кряче.ьєя. Пес гарчить, а кіт нявчить.
4. Назви, хто зображений на фотографіях. Порівняй коника і жабу за планом. ПЛАН1 Який має вигляд.2 Де живе.3 Як пересувається.4 Як подає голос. Жаба зеленого кольору. Коник[к о н и к ] 5 б, 5 зв., 2 скл.