Сьогодні на уроці ви дізнаєтеся, у чому цінність справедливого оцінювання та як налаштуватися на успіх
Номер слайду 3
Що означає бути сучасним чи сучасною?
Номер слайду 4
Кожне наступне покоління відрізняється від попереднього темпами розвитку, вподобаннями та можливостями для навчання. Це закономірно, адже світ постійно змінюється. З появою комп’ютерної техніки ці зміни відбуваються дуже швидко. Інтернет, гаджети створюють можливості отримувати інформацію та спілкуватися, збагачуючи один одного. Тож сучасне учнівство має значно ширші можливості бути успішними.
Номер слайду 5
Проаналізуй інфографіку та оціни, які навички сучасного учнівства тобі вже притаманні, а які треба розвивати (робота з підручником с. 76)
Номер слайду 6
Оцінювання для навчального прогресу Важливим складником оцінювання, крім оцінки вчителя, є взаємооцінювання учнів і учениць. Під час взаємооцінювання необхідно бути об’єктивним та дотримуватися таких принципів:допомагаємо одне одному покращувати свої навчальні результати;не допускаємо оцінку особи, а лише оцінку відповіді чи дії;- виявляємо повагу одне до одного;- висловлюємося коректно;- критикуємо конструктивно.
Номер слайду 7
Проаналізуй окремо тлумачення трьох понять та поясни, як ти розумієш вираз «цінність справедливого оцінювання».
Номер слайду 8
Потрібно також пам’ятати про самооцінювання. Воно допомагає нам формувати адекватне ставлення до зауважень та рекомендацій, зміцнює товариськість та відчуття цінності кожного і кожної в групі та класі.
Номер слайду 9
Прочитайте історію дівчинки та складіть запитання с.
Номер слайду 10
Цінність справедливого оцінювання Справедливе оцінювання наших досягнень підтримує академічну доброчесність. Безкарне списування викликає звикання до «високих балів», навичку списувати знову й знову та небажання напружуватися, щоб підготуватися до перевірочної роботи. У ситуації, коли необхідно показати власні знання, такі учні чи учениці не знають, як чинити.
Номер слайду 11
Проаналізуй ситуацію. Дай відповіді на запитання. Минулого тижня в нас була контрольна. Я бачив, як Андрій списував з телефона та заглядав у мою роботу. Його оцінка вища за мою. Тепер у нашому класі вважають, що списувати корисно. Але чи правильно нас оцінили? Іншим разом була аналогічна ситуація. Вчителька нам сказала, що оцінку ділить навпіл, бо бачить однакові неточності у двох роботах. Я отримав низькі бали, хоча сам розв'язував задачі...
Номер слайду 12
Успіхів можна досягти не тільки в тому разі, якщо створювати щось видатне. Можна робити звичні речі, але краще за багатьох, не боятися невдач, сміливо приймати їх та виправлятися — тоді й прийде успіх.