Презентація. Тема: "Паризька мирна конференція".
План
1.Паризька мирна конференція
2.Версальський мирний договір
3.Ліга Націй
4.Суперечності Версальської системи договір
Фронтальне опитування.1. Назвіть хронологічні рамки Першої світової війни.2. Чому ця війна називалася світовою?3. Які країни входили до складу ворогуючого блоків?4. Хто в цій війні переміг а хто зазнав поразки?
Номер слайду 3
Очікувані результати: Після цього уроку учень/учениця : показує на історичній карті умови мирних договорів з Німеччиною та її союзниками ; аналізує підсумки роботи Паризької та Вашингтонської конференцій;висловлює власну точку зору щодо створення Ліги Націй; характеризує переваги та недоліки Версальсько-Вашингтонської системи; тлумачить та засвоює поняття і терміни: 14 пунктів В. Вільсона, Паризька мирна конференція, Ліга Націй, репарації, контрибуція, Версальська мирна система ; дає оцінку діяльності та характеризує керівників провідних країн світу в політичному, економічному розвитку власної держави.
Номер слайду 4
План. Паризька мирна конференція. Версальський мирний договір. Ліга Націй. Суперечності Версальської системи договір
Номер слайду 5
Макс Баденський Вудро Вілсон
Номер слайду 6
Робота з терміном «14 пунктів» В. Вільсона – програма укладення миру, запропонована 8 січня 1918 р. президентом США Вудро Вільсоном. Пропозиції були спрямовані на запобігання світовій війні, на створення вільного демократичного ладу.
Номер слайду 7
Проблемне питання. Які характерні риси сильних і слабких сторін Версальської системи?
Номер слайду 8
Бесіда1. Паризька мирна конференція розпочала свою роботу 18 січня 1919 року Мету її ми можемо сформувати самі. Якою, на ваш розсуд була мета цієї конференції?2. Загалом на конференції було 72 делегати з 26 країн світу і 4 домініонів Великобританії. Як на ваш розсуд, які країни «грали першу скрипку» на Паризькій мирній конференції?
Номер слайду 9
Девід Ллойд Джордж. Вудро Вілсон. Джордж Клемансо. Вітторіо Орландо
Номер слайду 10
Робота в групах Завдання поділіться на групи: 1. Велика Британія 2. Франція3. США Ознайомтесь з додатковими джерелами та матеріалом підручника ст. 105-106р. обговоріть цілі держав учасниць Паризької конференції, і заповніть схему у зошиті. Цілі держав-переможниць. Велика Британія. Франція. США
Номер слайду 11
Домашнє завдання. Обов’язкове завдання: опрацювати параграф 8 підручника, засвоїти дати, терміни, знання карти. Додаткове завдання : Скласти порівняльну таблицю: "Мирні договори з Німеччиною та її союзниками"Версальський. Сен-Жерменський. Нейїський. Тріанонський. Севрський. Лозаннський. Територіальні зміни. Воєнні обмеженняІнші умови