Презентація містить матеріал для проведення інструктажу з техніки безпеки щодо поведінки при знаходженні вибухонебезпечних предметів (додаток до заняття).
НЕБЕЗПЕЧНІ ПРЕДМЕТИ За часів другої світової війни німецько-фашистські і радянські війська мінували дороги, будівлі, ділянки місцевості, закопували склади боєприпасів. Наприкінці війни, після звільненя тимчасово окупованих населених пунктів проводилося їх розмінування. Проте, частина вибухонебезпечних предметів ще залишилася в землі. І часто у періоди сніготанення і дощів, під час польових і будівельних робіт їх знаходять на берегах водойм, в ярах, лісах та інших місцях.
Номер слайду 3
НЕБЕЗПЕЧНІ ПРЕДМЕТИВІДОМІ ВИДИ ВНПАртилерійські снаряди складаються з металевого корпуса, вибухового заряду й детонатора. Артилерійські міни за будовою схожі на артилерійські снаряди. З усіх боєприпасів артилерійські міни найнебезпечніші, бо їх детонатори надзвичайно чутливі до механічного впливу й нагрівання.
Номер слайду 4
НЕБЕЗПЕЧНІ ПРЕДМЕТИ ВІДОМІ ВИДИ ВНП. Авіаційні бомби зовнішньо схожі на артилерійські міни, їх зазвичай знаходять під час земельних робіт на великій глибині. Ручні гранати мають яйцеподібну чи циліндричну форму. Їхні запали переважно непомітні.
Номер слайду 5
ДІЇ ПІД ЧАС ВИЯВЛЕННЯ ВИБУХОНЕБЕЗПЕЧНИХ ПРЕДМЕТІВ
Номер слайду 6
ДІЇ ПІД ЧАС ВИЯВЛЕННЯ ВИБУХОНЕБЕЗПЕЧНИХ ПРЕДМЕТІВ
Номер слайду 7
ДІЇ ПІД ЧАС ВИЯВЛЕННЯ ВИБУХОНЕБЕЗПЕЧНИХ ПРЕДМЕТІВ
Номер слайду 8
Номер слайду 9
Назви правила при виявлення вибухонебезпечних предметів