Презентація у вигляді опороного конспекту лекції. Розроблено з метою покращити візуальне сприйняття учнівством навчального матеріалу. Допоможе вчительству при підготовці до лекційних занять з відповідної теми.
2 СИЛА СТРУМУ НА ДІЛЯНЦІ КОЛА З ПОСЛІДОВНИМ З’ЄДНАННЯМ ПРОВІДНИКІВУ разі послідовного з’єднання провідників загальна сила струму в колі та сила струму в кожному провіднику однакові.
Номер слайду 3
3 НАПРУГА НА ДІЛЯНЦІ КОЛА З ПОСЛІДОВНИМ З’ЄДНАННЯМ ПРОВІДНИКІВЗагальна напруга U на двох послідовно з’єднаних провідниках дорівнює сумі напруги U1 на першому провіднику та напруги U2 на другому провіднику.
5 РОЗРАХУНОК ОПОРУ НА ДІЛЯНЦІ КОЛА З ПОСЛІДОВНИМ З’ЄДНАННЯМ ПРОВІДНИКІВЯкщо ділянка кола складається з кількох послідовно з’єднаних провідників, загальний опір ділянки дорівнює сумі опорів окремих провідників.
Номер слайду 6
6 РОЗРАХУНОК ОПОРУ НА ДІЛЯНЦІ КОЛА З ПОСЛІДОВНИМ З’ЄДНАННЯМ ПРОВІДНИКІВ
Номер слайду 7
Номер слайду 8
КОНТРОЛЬНІ ЗАПИТАННЯЯку особливість має коло, що складається з послідовно з’єднаних провідників? Поясніть, чому вимикач завжди з’єднують зі споживачем послідовно. Ділянка кола складається з послідовно з’єднаних провідників. Яким є співвідношення між загальною силою струму в ділянці та силою струму в кожному провіднику? між загальною напругою на ділянці та напругою на кожному провіднику? Як обчислити загальний опір кола, яке складається з послідовно з’єднаних провідників?Як зміниться загальний опір ділянки кола, якщо до неї послідовно приєднати ще один провідник?