Їстівні гриби Білий гриб Підберезник Рижик Хрящ молочний
Номер слайду 10
Їстівні гриби
Опеньки Лисички Підосичники Маслюки
Номер слайду 11
Їстівні гриби
Груздь Сироїжка Печериця
Номер слайду 12
Вчимося відрізняти отруйні гриби від їстівних У блідої поганки шапка від блідо-зеленого до жовтого кольору. Ніжка має неприємний запах.
Номер слайду 13
Вчимося відрізняти отруйні гриби від їстівних У справжньої лисички шапка оранжево-жовта або яєчно-жовта з вигнутими гофрованими краями. У несправжньої – шапка червоно-жовта з рівними краями.
Номер слайду 14
Вчимося відрізняти отруйні гриби від їстівних У справжніх опеньків колір шапок коричневий. На ніжці вони мають біле кільце. В отруйних опеньків шапка жовто-зелена.
Номер слайду 15
Гриб Мухомор Загадки В теплий дощик народився, Парасолькою накрився, Може б з лісу пострибав, Якби другу ногу мав! Красен гриб цей хоч куди, Та у руки не бери! Кожна муха його знає, Як побачить – геть втікає!
Номер слайду 16
Гриб Гриб Загадки Стоїть при дорозі на одній нозі і шапочку має, та нікого не вітає. Маленький, чепурненький, Крізь землю пройшов, Червону шапочку знайшов.
Номер слайду 17
Гриби не виривай, а зрізуй чи обережно викручуй їх, щоб не пошкодити грибницю. Поради грибнику
Не перевертай мох і сухе листя, щоб грибниця не висохла і не загинула на сонці.
Номер слайду 18
Не рви незнайомі та неїстівні гриби. Це небезпечно для життя. Не знищуй старі та перезрілі гриби. Вони є їжею та житлом для личинок комах. Не знищуй отруйні гриби. Ними лікуються тварини.