20 червня о 18:00Вебінар: Особливості організації навчальної діяльності учнів, що мають розлади аутистичного спектру

Презентація «Зроби свій вибір на користь здоров'я»

Про матеріал

Презентація до вихоної години «Зроби свій вибір на користь здоров'я». Мета виховного заходу: з'ясувати сутність понять «здоров'я» та «здоровий спосіб життя»; поглибити знання, уміння і навички здорового способу життя учнів з метою попередження небезпечної поведінки; розвивати вміння роботи в групах; виховувати толерантне ставлення один до одного. Учні презентують матеріал про видатних людей не тільки сьогодення та їх розуміння цінності здоров'я.

Зміст слайдів
Номер слайду 1

Виховна година11 клас. Підготувалакласний керівник11 класу. Таран Т. М.

Номер слайду 2

Відгадайте загадку«Коли воно є, ми його марно тратимо, не дбаємо, а коли його не стане – віддали б усе, щоб повернути назад»

Номер слайду 3

Епіграф. Здоров' я дитини - багатство родини! Здоров'я народу - багатство країни!

Номер слайду 4

Темавиховної години Зроби свій вибір на користь здоров’я

Номер слайду 5

Що таке здоров’я?«Здоров’я – одне з основних джерел радості,щасливого повноцінного життя»«Здоров’я – це стан і діяльність людини за умови відсутності хвороб, фізичних дефектів; психологічне, соціальне і духовне благополуччя»

Номер слайду 6

Від чого залежить наше здоров'я? Від спадковості – 20%. Від медицини – 10%. Від екології – 20%. Від способу життя – 50%.

Номер слайду 7

Народна мудрість Здоров’я маємо - не дбаємо, а втративши – плачемо. Народне прислів ’я Без здоров’я ніщо людині не миле. Народне прислів ’я

Номер слайду 8

Видатні люди про здоров’я. Головним  скарбом  життя  є  не  землі,  що  ти  їх  завоював,  не  багатства,  що  їх маєш  у  скринях...  Головним  скарбом  життя  є  здоров’я,  і,  щоб  його  зберегти, потрібно багато що знати.   (Авіцена) 

Номер слайду 9

Щоб  бути  здоровим,  потрібно  власні  зусилля,  постійні  й  значні.  Замінити  їх не можна нічим.    (М. Амосов) 

Номер слайду 10

Поради мудреців. Парацельс  знаменитий швейцарский алхімік, врач, філософ, Парацельс вважав, що найкращі ліки для пацієнта - це любов і турбота. 

Номер слайду 11

Сааді Ширазі - персидский мислитель и письменник Сааді говорив, що "достатня кількість їжі - тебе тримає, але надлишок доведеться носити твоїм ногам "

Номер слайду 12

Далай Лама  XIV — духовний лідер послідовник тибетського буддизму. Далай-Ламу найбільше дивує людина, "яка спочатку витрачає своє здоров'я, щоб заробити гроші, а потім вона витрачає гроші на відновлення свого здоров'я ". .

Номер слайду 13

Мішель Монтень - французький філософ і письменник, засновник жанру єсе. Він говорив: "Хто заражений страхом хвороби, той вже заражений хворобою страху ". 

Номер слайду 14

Василь Осипович Ключевський - історик Він зауважував, що "одні люди дуже хворі тільки тому, що дуже піклуються бути здоровими, а інші здорові тільки тому, що не бояться бути хворими". 

Номер слайду 15

Моя особиста позиція Які Ваші дії…думки…? 1. Ви зайшли у приміщення, а там хтось палить. 2. Друзі на дискотеці запропонували закурити цигарку…3. За святковим столом дорослі запропонували вам алкоголь. 4. До класу принесли невідому речовину — порошок або таблетки.

Номер слайду 16

Сумна статистика. Якщо капнути на дзьоб пташки одну краплю чистого нікотину, вона загине;для собаки - це дві краплі;для коня – три – шість крапель. Найбільш вразливі кролі. Вони гинуть від ¼ краплі…….

Номер слайду 17

Cклади прислів’я В здоровому тілі - за гроші не купиш. Хворіють діти – дорожче золота. Бережи одежу знову, все здорово. Здоровому – а здоров’я змолоду. Здоров’я – хворіє нація. Здоров’я - здоровий дух.

Номер слайду 18

. Безцінний скарб, - що ми здоров’ям звемо,Із юних літ нам треба берегти,Адже нічого більше нам не треба,Щоб тільки всі були здорові ми.