Проєкт на тему:«Майстерність маскування»Виконала Хлус Ірина
Номер слайду 2
Коли ми говоримо про мистецтво маскування, перший хто приходить на думку – Хамелеони (Chamaeleonidae) основне вміння яких полягає у контрольованій зміні забарвлення тіла.
Номер слайду 3
Скляний восьминіг (Vitreledonella richardi) – у повсякденному житті він повертає своє тіло таким чином, щоб тінь від нього була якомога меншою, в результаті чого стає майже непомітним.
Номер слайду 4
На тлі листя Листохвостий гекон (Uroplatus phantasticus) абсолютно непомітний. Для захисту від хижаків, він може змінювати форму і колір свого тіла, залежно від виду та зовнішнього вигляду листя, в якому він живе.
Номер слайду 5
Жаборот совиний (Podargus strigoides) –дивовижний птах. Не встигнувши сховатися від ворога, совиний жаборот намагається злитися з оточенням складає крила, витягується в струнку і прикриває очі, спостерігаючи за тим, що відбувається, крізь маленькі щилинки.
Номер слайду 6
Рибою-камінь (Synanceia verrucosa) цю тварину назвали за специфічний зовнішній вигляд. Вона більше нагадує кам’яну брилу, що лежала на дні океану, та вкрилася тиною і водоростями.
Номер слайду 7
Богомол орхідейний (Hymenopus coronatus) - один з найгарніших представників роду Hymenopus, що отримав назву на честь квітки орхідеї, оскільки має подібні форму тіла та забарвлення.
Номер слайду 8
Привидові, або Паличники (Phasmida)цих комах ще називають привидами, так як вони можуть прикинутися листям, камінням, травичкою і навіть колючками, знаходячись, при цьому, в нерухомому стані досить тривалий час.
Номер слайду 9
Метелик Калліма (Kallima inachus) – дійсно унікальний вид. Варто цій красуні помітити поблизу пташку, як вона падає на землю замертво або ховається в траві чи на гілці дерева, перетворюючись на сухий лист.