Рахування і запис чисел в межах 100. Розв’язування задач на знаходження вартості.

Про матеріал
Конспект уроку в третьому класі з дітьми з особливими освітніми потребами містить завдання по темі
Перегляд файлу

14.12.2023                                     математика

 

Тема. Рахування і запис чисел в межах 100. Розв’язування задач на знаходження вартості.

Мета:

  • формування предметних компетентностей:

актуалізувати знання учнів з теми «Нумерація чисел у межах 100», закріпити вміння учнів додавати та віднімати числа в межах 100; вдосконалювати вміння розв’язувати задачі, обчислювати периметр прямокутника; розвивати мислення, пам’ять, виховувати інтерес до математики.

  • формування ключових компетентностей:

-         уміння вчитися: розвивати вміння організовувати своє робоче місце, планувати власні дії, оцінювати свою роботу ; розвивати пізнавальний інтерес;

-         комунікативної: розвивати математичне мовлення, вміння доводити власну думку, коригувати вміння правильно формулювати висловлювання з використанням математичних термінів;

-         соціальної: розвивати вміння продуктивно працювати в парах, групах, виявляти ініціативу, докладати власних зусиль для досягнення спільного результату;

Тип уроку: комбінований.

.

Обладнання: картки, мультимедійне обладнання; підручник «Математика»

 

Хід уроку

І. Вступна частина.

1. Організація класу. «Психологічна настанова»

 

Лиш дзвінок на урок продзвенить,

Стане кожний серйозним в ту мить.

Бо роботи багато у нас,

І дружно працює наш клас.

 

-Усміхнена людина – це здоров’я половина.

 А щоб добре працювати треба гарний настрій мати.

 

2.Актуалізація опорних знань.

 

  • Усний рахунок  (слайд)- використовуємо розд матеріал

 

  • Записати число, класна робота (слайд)

 

1) Математичний диктант.

Запишіть число, в якому 6 десятків і 5 одиниць;  

 2 десятки і 8 одиниць.

Запишіть найбільше двоцифрове число.(99)

Запишіть найбільше одноцифрове число. (9)

Запишіть найменше двоцифрове число.(10)

Запишіть найменше одноцифрове (1)

 

ІІ. Основна частина

  1. Повідомлення теми та мети

 

      2)Гра «Шифрувальники». Робота в парах.
Запишіть відповіді чисел у порядку зростання і прочитайте зашифроване слово.

 

 

III.Систематизація вивченого  матеріалу.

 

  1.    Робота з чеками

 

      2) Робота за підручником. Розв’язування задачі.

 

  1.    Cамостійна робота.

Розв’язування прикладів

 

 

Щоб добре працювати треба і відпочивати.

 

4) Фізкультхвилинка.

 

5) Робота з геометричним матеріалом (прийом «Мозковий штурм»).

- Які геометричні фігури ми знаємо?

 

Знаходження периметра прямокутника: а=5см, в= 3см

 

ІІІ. Заключна частина.

.

     Рефлексія (з використанням прийому «Мікрофон»).

  • Чи сподобався вам урок?
  • Що вам найбільше запам'яталося?
  • Що було важким?

 

IV. Оцінювання

V. Домашнє завдання

  • С.49, № 1 -розв’язати задачі
doc
Додав(-ла)
Карауш Наталія
Пов’язані теми
Математика, 3 клас, Розробки уроків
Інкл
Додано
30 грудня 2023
Переглядів
110
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку