Ранкова зустріч.
Навіщо мені ходити до школи? Що я очікую від шкільного життя?
Мета:
Ранкова зустріч.
Навіщо мені ходити до школи? Що я очікую від шкільного життя?
Мета:
Матеріали до уроку: Комп’ютер, скринька, мел, малюнки.
Хід уроку:
Запрошення на ранкову зустріч під пісню: Букварі і читанки . (https://www.youtube.com/watch?v=L8YwrIPFv_Q) Дітки і вчителька сідають на килимок по кругу.
Ігровий тренінг «Снігова куля» Перший учасник називає своє ім'я. Наступний — спочатку це ім'я, а потім своє. Третій називає два попередніх, а відтак своє. Четвертий і решта учасників називають три попередніх імені і своє. Починає вчителька, і закінчує вона.
1.Вітання.
Гра на увагу (руханка)
Ведучий гри показує сигнали світлофора. Якщо червоний – ви стоїте на місці, жовтий – ваші оплески, зелений – стрибаєте. Ведучий показує картки з кольорами світлофору в хаотичному порядку.
2. Обмін інформацією.
- Дітки а чому ви прийшли до школи?
- А чого ви хочете навчитися в школі?
- А чи знаєте ви правила поведінки в школі?
- До вашої уваги віршик.
Осінні дарунки
Наталочка-школярочка
Вже ростом немала.
Вона цієї осені
У перший клас пішла.
В дарунок першокласниці
Щасливий день приніс
І яблука-антонівки,
І мідний цвіт беріз.
Навкруг сади пишалися
У зелені, в красі.
Школярка дарувала
Свої гостинці всім.
Вона ішла веселою
По росяній землі.
І з нею привіталися
Курлики-журавлі.
До неї посміхалися
Дорослі й школярі.
Вона ж про них читала
В своєму букварі.
Про їхню дружбу щиру,
Про школу, рідний дім
Школярочка напише
У зошиті своїм.
3. Групове заняття.
«Руховий» (математичний) диктант.
4. Щоденні новини.
- Дітки ми виконали всі завдання Тітоньки Сови. Але не всі які були в чарівній скриньці. Що ж робити? А давайте залишимо їх на наступний урок?
- Але спочатку нам потрібно розгадати загадки.
Кулька крутиться, працює,
А з-під кульки – рідина.
Швидко літеру малює
На папері – ось вона.
(Ручка)
* * *
Дуже я потрібна всім –
І дорослим, і малим.
Всіх я розуму учу,
А сама завжди мовчу.
(Книга)
* * *
Великий будинок у місті стоїть,
Та завжди, як вулик бджолиний, шумить.
Як чаша, він повний знаннями,
Ласкавий будинок цей з нами.
(Школа)
* * *
Є чарівник у школі в нас.
Ану, впізнайте, хто він?
Озветься – тиша йде у клас.
Озветься ще раз – гомін.
Щоб не спізнитись на урок,
Нам голос подає…
(Дзвінок)
* * *
Біля школи на перерві
Дітлахів гурти веселі.
Одні бігають, стрибають,
Інші щось розповідають,
Дехто весело сміється,
Бо у них все удається.
Раптом продзвенів дзвінок.
Всі побігли на …
(Урок)