Рецензія на роботу в МАН "Додаток до роботи МАН " Інновації суспільно-політичної сфери англійської мови та способи їх перекладу""

Про матеріал
Р Е Ц Е Н З І Я на наукову роботу « Інновації в лексиці і фразеології суспільно – політичної сфери » учениці Оріхівської гімназії № 1 «Сузіря » Шкроботько Наргізи
Перегляд файлу

Р Е Ц Е Н З І Я

 

на наукову роботу
« Інновації в лексиці і фразеології суспільно – політичної сфери »

учениці Оріхівської гімназії № 1 «Сузіря »

                                          Шкроботько Наргізи

Неологія – наука про неологізми, в сферу діяльності якої входить виявлення нових слів та значень, аналіз факторів їх появи, вивчення засобів їх утворення, розробка принципів відношення до них  та їх лексикографічної обробки.

Майже щоденна поява неологізмів є причиною того, що повна реєстрація їх неможлива. Кількісна сторона цього питання завжди відносна. Тому  дослідження функціонування неологізмів в сучасній англій­ській мові, а саме в суспільно-політичній сфері, є досить важливим аспектом сучасної лінгвістики.

 

Метою роботи є  проаналізувати особливості структурно-семантичного потенціалу інновацій суспільно-політичної сфери англійської мови та способи їх перекладу українською мовою.

          Мета роботи розкрита автором повністю, висвітлені питання: вплив розвитку засобів масової комунікації на лексико – семантичні особливості суспільно – політичних неологізмів; основні словотворчі процеси, які відбуваються при утворенні неологізмів; особливості перекладу неологізмів суспільно – політичної сфери.

 

Робота написана стилістично грамотно, використано    літературних посібників. В перспективі на  майбутнє робота може бути продовжена та більш досліджена.

Робота написана грамотно, заслуговує уваги та гарної оцінки і рекомендована для захисту на обласному етапі конкурсу МАН.

 

  Керівник роботи:                                                           І.А.Синчило

 

 

 

docx
Додано
28 серпня 2019
Переглядів
3339
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку