Розробка уроку англійської мови 2 клас My favourite food

Про матеріал
Розробка уроку англійської мови на тему "My favourite food" для 2 клас за підручником Smart Junior
Перегляд файлу

Тема: My favorite food.

Мета: формування лексичних навичок: повторення ЛО за темою, удосконалення навичок читання, вживання артикля a/an та займенника some; практикування в діалогічному мовленні, аудіюванні та письмі. Розвивати фонетичний слух, правильну вимову, довготривалу зорову та слухову типи пам’яті, мовну здогадку, увагу. Виховувати повагу до традицій Великобританії, до смаків та вподобань однокласників, вміння працювати в парах, культуру спілкування.

Формування компетентностей:

  •              Ключових, зокрема: вміння та бажання вчитися (зацікавленість, самоорганізація, взаємодія);
  •              Іншомовних;
  •              ІКТ (сприймання на слух анг. текстів, перегляд презентації, відео-пісень);
  •              Інформаційно-комунікативних (знаходити завдання в РЗ та підручнику);
  •              Загальнокультурних (анг. вимова, тренування уваги та пам’яті (гра), сприяти розширенню їх світогляду засобами анг. мови);
  •              Здоров’язбережувальних (фізкульт. хв.).

Очікуваний результат: на кінець уроку учні вмітимуть співпрацювати під час парної та групової роботи, створювати міні-діалоги, вільно використовувати лексико –граматичний інвентар у мовних ситуаціях.

Тип уроку : узагальнення вивченого матеріалу.

Обладнання: робочий зошит, підручник, аудіо-додатки, відео-пісні «Hello», презентація «Food», дидактичний матеріал, роздатковий матеріал, гра.

Перебіг уроку

I. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення.

1. Привітання.

T: Good morning, children!

Ps: Good morning!

(https://www.youtube.com/watch?v=59FTQnfMbIE&t=19s)

T: OK, children you are in a good mood today. I think, we can start our lesson.

Today we’re going to have an unusual lesson. You will practice using the words on topic and improve your speaking skills. I divided you into three teams: apples, lemons, peaches. 

( учні діляться на три групи вибираючи один з вищезазначених   фруктів )

T: There are your magic plates. During the lesson, you are doing some tasks and getting stickers as your marks. And now childrens, let`s practice our English sounds.

2. Фонетична зарядка:

Name the sounds and repeat:

[s]    [d]     [z]    [h]     [t]    [ɔ:];

Read and guess what it is :

[mı:t], ['aıs krı:m], [keık], ['kærәt], [bred], [fru:t], ['ve dʒtәbl]

II Основна частина уроку

1. Закріплення ГС « I like … I don`t like…».

2. Закріплення ГМ ( a, an, some).

3. Гра « Let’s make a sandwich ».

Т: You should put ingredients of sandwich in the correct order. Listen to the instructions and make a sandwich.

- Take a slice of bread

- Put the lettuce on it

- Add the sausage and the tomato

- Then some cheese

- Now take the lettuce again

- And put the second slice of bread on the top

- Your sandwich is ready.

4. Письмо. Робочий зошит, вправа 2, стр. 70.

5. Мовлення . Match to make dialogues and act them.

Apples (група № 1)   

Enjoy your meal!                                                      Some bread?

___________________

Pass me some salt, please.                                        Thank you.

____________________

___________________

 No, thank you.                                                          Here you are.

 

Lemons (група 2)

Pass me ……., please.

Here you ______.

Some____________.

Yes, please.

Pass me_______, please.

No, thank you.

 

Peachesᐈ Яблоко фото, фотографии картинки яблоки | скачать на Depositphotos® (група 3)

Pass me          _______,please.

ᐈ Кусочек сыра картинка вектор, векторные картинки кусок сыра вектор |  скачать на Depositphotos®Here _____ are.

_________________?

Как варить джем на зиму - рецепт и разные способы сделать заготовку в банкахYes, please.

Pass me  _______,please.

_________________________

Thank you.

6. Фізкультхвилинка

https://www.youtube.com/watch?v=l4WNrvVjiTw

7. Робота з підручником. Вправа 5, стр. 90.

III заключна частина уроку

  1. Домашнє завдання .

Вправа 6, стр.90

Намалювати та розказати класу про свою улюблену їжу.

  1. Підведення підсумків уроку .

T: I want to thank you for your today`s work. You were very active, hard working creative and excellent .

  1. Рефлексія.

 T: I would like to finish our lesson with a little poem. You must complete it with using picters.  Let’s try.

Our school is very good.

We have here tasty food:

pizza, bacon, salad, ham,

porridge, sausage, soup and jam,

milk and coffee , juice and tea

For my teachers, friends and me.

 

 

 

Середня оцінка розробки
Структурованість
5.0
Оригінальність викладу
5.0
Відповідність темі
5.0
Загальна:
5.0
Всього відгуків: 1
Оцінки та відгуки
  1. Музичко Альона
    Загальна:
    5.0
    Структурованість
    5.0
    Оригінальність викладу
    5.0
    Відповідність темі
    5.0
docx
Додано
16 липня 2022
Переглядів
1970
Оцінка розробки
5.0 (1 відгук)
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку