Розробка уроку англійської мови "Present Simple (negative and interrogative)" для 5-го класу

Про матеріал
Дана розробка може бути використана для закріплення знань учнів із теми «Present Simple (negative and interrogative)».
Перегляд файлу

План-конспект

 

Тема: Family and friends

Підтема: Present Simple (negative and interrogative)
Мета:
Практична: повторити знання учнів, отримані на попередньому уроці; закріпити знання учнів із «Present Simple (negative and interrogative)»;
Розвиваюча: розвивати вміння та навички письма, вдосконалювати навички монологічного мовлення, аудіювання та читання;
Освітня: стимулювати комунікативну-пізнавальну діяльність учнів;
Виховна: виховувати взаємоповагу між учнями в класі в процесі оволодіння англійською мовою; виховувати в учнів доброзичливість, активність, працьовитість.

Обладнання: підручник

Клас. 5-А

Використана література:
Solutions Elementary Student’s Book 3rd edition – Tim Falla, Paul A Davies.

Solutions Elementary Workbook 3rd edition – Tim Falla, Paul A Davies.
 

Перебіг уроку

 

1.Початок уроку

 

1.1 Привітання

 

- Good morning, pupils. Sit down, please.

- How are you?

 

1.2 Мовленнєва зарядка

 

- Look at the photo. Who are the people, do you think? What are they fighting over?

 

D:\Работа Гимназия 43\планы уроков\Screenshot_6.png
 

2. Основна частина уроку

 

2.1 Актуалізація опорних знань з теми «Present Simple (affirmative)»

 

– Look at the exercise. Our task is to complete the text with the Present Simple affirmative form of the verbs in brackets. (SB p. 10 ex. 6)

 

D:\Работа Гимназия 43\планы уроков\Screenshot_1.png

 

- You have 4 minutes for this task.

- Let’s check your work.

 

2.2 Вивчення нової граматичної структури

 

- Today we study The Present Simple (negative and interrogative). Read Learn this! box.

 

D:\Работа Гимназия 43\планы уроков\Screenshot_2.png

–But, before completing the sentences, we listen to the audio about two people from the photo (SB p. 12 ex.2).

 

D:\Работа Гимназия 43\планы уроков\Screenshot_3.png

 

– So, now we study the highlighted forms and then, complete the examples in the Learn this! box.

 

2.3 Релакс

- Now, work in pairs. Ask and answer questions using the phrases in ex. 7.

 

D:\Работа Гимназия 43\планы уроков\Screenshot_5.png

 

– For example.

 

 


 

2.4 Робота з підручником

 

- Now, open your Student’s book at page 12 ex 4. Make these sentences negative.

 

D:\Работа Гимназия 43\планы уроков\Screenshot_7.png

 

2.5 Робота з підручником

 

- Now, open your Student’s book at page 12 ex 5. Write the words in the correct order to make questions. You need to add Do or Does.

 

D:\Работа Гимназия 43\планы уроков\Screenshot_8.png

 

3. Заключна частина

3.1 Повідомлення домашнього завдання


- Open your day books. Our homework in Workbook p. 11 ex. 1, 4.
 

3.2 Підсумки уроку


- Thank you for good job. You are very active and smart. I am very happy to work with you. Now, our lesson is over. Goodbye, pupils!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Середня оцінка розробки
Структурованість
5.0
Оригінальність викладу
5.0
Відповідність темі
5.0
Загальна:
5.0
Всього відгуків: 1
Оцінки та відгуки
  1. Золотавіна Олена
    Загальна:
    5.0
    Структурованість
    5.0
    Оригінальність викладу
    5.0
    Відповідність темі
    5.0
docx
Додано
21 лютого
Переглядів
360
Оцінка розробки
5.0 (1 відгук)
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку