Мета: ознайомити учнів з країнами, в яких розмовляють англійською мовою, з персонажами англійських та американських казок, мультфільмів; ввести нові ЛО «Hello! Goodbye!»; підвищувати стійкість уваги;Розвивати увагу, пам'ять.Виховувати культуру навчання, відчуття товариськості, доброзичливості.
РОЗДІЛ 1. MY FAMILY AND FRIENDS
УРОК 1 Дата: ___________
Тема: Привітання.
Мета: ознайомити учнів з країнами, в яких розмовляють англійською мовою, з персонажами англійських та американських казок, мультфільмів; ввести нові ЛО «Hello! Goodbye!»; підвищувати стійкість уваги;
Розвивати увагу, пам'ять.
Виховувати культуру навчання, відчуття товариськості, доброзичливості.
Обладнання: герої мультфільмів, м’яч.
ХІД УРОКУ
І. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО СПРИЙНЯТТЯ.
1.Бесіда про країни, в яких вивчають англійську мову.
- Дорогі, діти! В цьому році ви починаєте вивчати англійську мову. У світі є країни, в яких дорослі, і діти говорять іншою мовою – англійською, і дуже добре розуміють одне одного. А для того, щоб дізнатися , про що вони говорять і розуміти їх, потрібно вивчати англійську мову. І тоді можна буде поговорити з ними про все, почитати їхні книги, переглянути фільми і мультфільми без перекладу. А можна навіть поїхати до англомовних країн і подивитися, як там живуть люди.
Говорять англійською в багатьох країнах, але перша країна, де люди почали говорити цією мовою, називається Велика Британія. Вона лежить на острові, і з усіх боків її оточують моря і океан. У Британії народився письменник, який придумав казку про Вінні – Пуха. Тому справжній Вінні – Пух і його друзі живуть у Британії і спочатку розмовляли англійською.
Ще одна країна, в якій люди говорять англійською, - це Америка. В Америці придумали перші мультфільми. Дуже багато героїв американських мультфільмів розмовляють англійською. Серед них Том і Джері, Попелюшка, Білосніжка.
А ще англійська – основна мова в багатьох інших країнах.
2. Фонетична розминка.
- Послухайте казку і здогадайтеся про кого йде мова: «Є в нас один помічник, маленький, але дуже-дуже потрібний. Живе він у затишному і теплому будиночку. У цьому будиночку є підлога, стеля, стіни і навіть міцний парканчик, і відразу видно весь будиночок, і того, хто в ньому живе.»
- Хто це? Ви вже здогадалися? (язичок)
- А тепер ми потренеруємо наші язички.
- Повторіть після мене.
[h] [g] [ ] [ai]
- Діти, повторіть ще раз.
ІІ. ПОВІДОМЛЕННЯ ТЕМИ ТА МЕТИ УРОКУ. МОТИВАЦІЯ НАВЧАЛЬНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ.
- Сьогодні на уроці ви дізнаєтесь багато нового, навчитеся вітатися та прощатися англійською мовою.
ІІІ. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ.
а) знайомство зі слово «Hello»
- Давайте пригадаємо з вами, як герої мультфільмів полюбляють ходити один до одного в гості.
(фрагмент мультфільму «Вінні – Пух»)
- Коли вони зустрічаються, вони говорять:
HELLO!
- Наприклад: Hello, Tom!
Hello, Jerry!
- У слові hello звук [e] вимовляємо стисло.
б) гра «Ланцюжок»
(вітаються один з одним)
в) фізхвилинка
One, two, three hop!
One, two, three hop!
Sit down.
Stand up.
Come to me.
Go to your seat!
г) гра «М’яч»
- I’ll throw the ball and you must greeting each other and say name.
- For example: Hello! I am Tania!
2. Знайомство зі словом «Goodbye»
а) бесіда
- Коли герої мультфільмів прощаються, вони говорять слово:
GOOD-BYE!
(робота аналогічна до слова Hello)
б) робота з підручником ст. 5.
в) гра
- Кожен вигадує собі ім’я, не називаючи його вголос.
- Спочатку привітається до вас зайчик:
Hello! I am Bunny!
- А зараз привітаєтесь ви, називаючи своє вигадане ім’я.
ІV. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ.
- At home you say to your parents your name in English and greet them.
- Stand, up!
- The lesson is over. Good – bye!
УРОК 2 Дата: ___________
Тема: Привітання. Приємно познайомитись.
Мета: продовжувати практикувати вітання англійською мовою; опрацювати та вчити вживати в своєму мовленні мовний засіб Nice to meet you; удосконалювати навички виконувати прості інструкції.
Розвивати фонематичний слух, швидку реакцію, увагу та пам'ять.
Виховувати ввічливість у взаємовідносинах між учнями.
Обладнання: м’яч, картки з малюнками настрою, записи.
ХІД УРОКУ
І. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ.
1. Уведення в іншомовну атмосферу.
(вітаюсь англійською мовою та спонукаю учнів відповісти теж англійською мовою)
- Hello!
- Good morning!
(введення нової форми привітання)
2. Повторення раніше вивченого.
а) гра «You – me, me – you»
- Я називаю слова англійською мовою, а ви відповідаєте українською мовою – переклад.
Наприклад: hello – привіт.
б) гра «Ball”
- Я кидаю м’ячик, а ви повинні назвати англійською мовою, які я називаю.
Наприклад: Я – Олена. – I am Olena.
Good – morning, hello, hi, goodbye, stand up, sit down.
3. Фізхвилинка.
( див. урок 1)
ІІ. ПОВІДОМЛЕННЯ ТЕМИ ТА МЕТИ УРОКУ. МОТИВАЦІЯ НАВЧАЛЬНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ.
- Сьогодні ми продовжимо дізнаватися таємниці англійської мови. Ви навчитеся не тільки вітатися, а й вживати фразу «Приємно познайомитись»
ІІІ. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ.
а) пояснення вчителя
- Look! This is our friend.
This is Miss Alison. This is Dan. This is Bob. This is Ann.
They help us to learn English and make up a mini –dialogue.
б) гра «Виправ мене»
Показую малюнок, роблю помилку і прошу дітей виправити помилку.
с) робота з карткою.
- Знайди, обведи і скажи.
(див. РЗ впр1,с.2 О.М. Павліченко)
- впр.2,с.6
3. Введення нових ЛО.
а) семантизація слів.
- Коли ми познайомилися з кимось і нам це приносить задоволення, ми можемо сказати таку фразу: Nice to meet you. – Приємно познайомитися.
б) фонетичне опрацювання.
с) складання міні – діалогів.
4. Фізхвилинка.
5. Робота в зошитах.
а) картка
- Look at the card and say.
- Whom can you see?
- What are they doing?
- And now match the pictures and say.
б) написання елементів літер в зошиті.
- Open your copybooks and write down.
____________________________________________________________________________________________________________________________________
ІV. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ.
- OK. Say how are you at the end of our lesson?
- What did you know at this lesson?
- Stand up. Good – bye.
УРОК 3 Дата: ___________
Тема: Знайомство. Як тебе звати?
Мета: ознайомити учнів з новими ЛО та фразами; повторити раніше введені звуки; активізувати вивчені лексичні одиниці в мовленні; ввести запитання What is your name?; вчити давати відповіді на запитання.
Розвивати швидку реакцію, увагу та пам'ять.
Виховувати ввічливість у взаємовідносинах між учнями, підтримувати доброзичливу атмосферу.
Обладнання: картки з транскрипційними знаками, казковий герой, підручник, м’яч.
ХІД УРОКУ
І. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ.
1. Привітання.
- Let’s greet each other with English word.
- Hello! Hi!
- З сьогоднішнього уроку ми будемо вітатися лише англійською мовою.
2. Фонетична зарядка.
а) бесіда
- Щоб почати урок треба спершу потренувати наші язички. Потім ми будемо гарно і правильно говорити англійською мовою. Let’s play with sounds.
[m] [h] [w] [ ] [ai]
- Repeat after me: [mei], [mein], [neim], [am]
- Який звук зустрічається у всіх цих словах? [m].
- Look at it.
- Repeat after me: [h t], [hed], [h m], [hu].
- А тут, який звук чуєте? [h]
б) гра «Show me»
- Look at the blackboard and show me the sound ….
3. Повторення раніше вивченого.
а) бесіда
- OK. Let’s regard what did we learn at our last lesson.
- I’ll ask you how are you and you must answer using the phrase: I am fine! I am OK! I am bad! or I am so – so!
б) гра «A ball»
- I’ll name the words in English and you have to translate them.
- Let’s play: hello, hi, I am Sasha, good – bye, nice to meet you.
в) фізхвилинка
One, two, three,
Look at me!
Hands up,
Hands down,
Hands on hips,
Sit down.
ІІ. ПОВІДОМЛЕННЯ ТЕМИ ТА МЕТИ УРОКУ. МОТИВАЦІЯ НАВЧАЛЬНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ.
- Сьогодні на уроці ми продовжимо вчитися вітатися, прощатися, давати відповіді на запитання, знайомитися з новими словами та фразами, складати міні – діалоги. А також вивчимо новий віршик.
ІІІ. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ.
1. Введення нових ЛО.
а) семантизація нових ЛО шляхом перекладу.
- Подивіться уважно на малюнок. Що роблять дівчатка? (вітаються та називають своє ім’я)
- А тепер послухайте уважно, як правильно задавати запитання «Як тебе звати?»
What is your name?
- А відповідаємо вже знайомою для вас фразою: I am Sasha.
- Але ми можемо назвати не лише своє ім’я, а й також ім’я свого друга.
- Це ми можемо зробити за допомогою фрази:
This is Ann.
б) фонетичне опрацювання
[w-w-w] – [wot] – what
[ei – ei – ei] – [neim] – name
[ ] – [ is] – this
в) гра «Say Bunny about myself»
- At our lesson today Bunny comes to see us. It wants that you tell him about youself.
Hello! I am Sasha.
This is Vova.
Nice to meet you.
Впр. 1,с.8
- Let’s write our Bunny an umbrella.
____________________________________________________________________________________________________________________________________
( діти пишуть по одному рядочку)
ІV. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ.
- At home you ask your parents what are their names.
- OK. Say me, please. What did you remember at our lesson?
- The lesson is over. Good – bye!