Розробка уроку для 3 класу з англійської мови на тему "Подорож"

Про матеріал
Метою уроку є активізувати лексику з теми «Подорож»; удосконалювати фонетичні навички ; розвивати техніку читання та перекладу; надати відомості про вживання граматичних конструкцій; розвивати мовну здогадку та мовленнєву реакцію; активізувати знання про видатні місця Лондона; ознайомити учнів з видатними місцями Києва; виховувати любов до своєї країни; виховувати поважне ставлення до пам’яток культури.
Перегляд файлу

Тема: Подорож

Підтема: Мої враження від подорожі

Мета: активізувати лексику з теми «Подорож»; удосконалювати фонетичні навички ; розвивати техніку читання та перекладу; надати  відомості про вживання граматичних конструкцій; розвивати мовну здогадку та мовленнєву  реакцію; активізувати знання про видатні місця Лондона; ознайомити учнів з видатними місцями Києва; виховувати любов до своєї країни; виховувати поважне ставлення до пам’яток культури.

Обладнання: роздатковий матеріал , підручник з англійської мови А. Несвіт, зошит, фонетичні картки, картки на тему «Україна. Київ» та «Велика Британія. Лондон».

Хід уроку

І. Організаційний момент

  1. Привітання.

– Hello, my dear children! – I am very happy to see you! – How is your mood today?

  1. Фонетична зарядка
  • So let’s start our lesson! But first let’s drill some sounds.

(робота з картками: буквосполучення «wh», «qu» . Пояснити різницю в читанні буквосполучення «qu»  на початку, всередині та на кінці слова.)

  • And now let’s read a tongue twister.

(Вчитель роздає картки. Читає учитель. Потім декілька учнів читають)

  1. Лексична зарядка
  • Ok, children now look at this small poem (вчитель читає вірш, показуючи картку з ним):
  • How do you understand it?

(вчитель пояснює вживання конструкцій ):

The more….the more

the more I learn the more I know

the more…the less

the more I work the less I have a rest.

  • Let’s write down it in our grammar exercise books.
  1.   Перевірка домашнього завдання

 Your home task was to learn new words so let’s check it.  (Написати на дошці слово «Travelling» . Учні по одному виходять і пишуть по слову що стосується теми).

ІІ. Основна частина.

  1. Розвиток навичок говоріння
  • Last lesson we were talking about London and its sights. Remind me, please, what sights we can find in London.

(учні називають визначні місця )

  • Ok, nice. I can see you know a lot. Lets read the name of it one more time.

(учитель вивішує картки на дошку).

  1. Розвиток навичок письма
  • And now let’s say what is it. Give me the definitions of these places.

Westminter Abbey is  (учні продовжують)

Big ben is… (учні продовжують)

Tower bridge is… (учні продовжують)

Trafalgar square is  (учні продовжують)

  • And now let’s write down it.
  • Ok, Would you like to visit it? Choose  the place you would like to visit ? And why?

(учні складають речення  і відповідають чому вони хочуть відвідати те чи інше місце)

  • Now write down your sentences .
  1. Хвилинка релаксації «Head shoulders knees and toes»
  2. Розвиток навичок читання
  • And now let’s read about Ukraine’s sights.

(учитель вішає картки на тему «Україна»)

Pre-reading activity

  • But first tell me please what is the capital of Ukraine?

(діти відповідають)

  • Nice! I want to show you some pics of it/

(учитель показує картки з теми.Читає назви видатних місць Києва. )

Reading

  • And now let’s read the letter from Steve to a friend Oskar on page 84 in your books.

(учні читають один за одним , перекладаючи)

III. Заключна частина уроку

  1. Підведення підсумків

Nice children! So today we were talking about London and Kyiv. We talked about the most famous places of this towns. And now you know what you can visit there. And I hope that someday you will see all this beauty.

  1. Виставлення оцінок

You worked really good today. That’s why all of you will have good marks. Thank you children!

  1. Домашнє завдання

You should write a letter to your friend about one of Kyiv sights. You should write what would План- конспект уроку

 Подорож різними видами транспорту

6 клас

Тема: Подорожі різними видами транспорту

Travelling by different means of transport.

Мета:

практична: формувати навички говоріння,удосконалювати навички аудіювання, читання та розуміння прочитаного.

розвиваюча:Розвивати творчі здібності,фантазію,уміння логічно мислити.

виховна:Виховувати позитивне ставлення до подорожей, як до активного відпочинку,

освітня:Розширювати знання учнів про подорожі в сучасному світі.

Обладнання: Підручник, комп'ютер, тематичні картинки, моделі.

Хід уроку

Підготовка до сприйняття іншомовного матеріалу

Епіграф: Не that travels far knows much ( Clarke)

1 Організаційний момент Good morning . Glad to see you. Sit down please. Let's begin our lesson. I hope you'll like today’s lesson. I think you'll work hard and try to do your best .OK.

2 Повідомлення теми та мети уроку:

Look at the blackboard and read the words of the famous English writer: «He that travels far knows much» ( Clarke) Translate please. Do you agree? Prove.

The theme of our today's lesson is: Travelling by different means of transport.

We'll develop our communicative skills using active lexis and practise our listening reading and writing skills

3 Мовна розминка

At the previous lesson we learnt the poem. Open your copy-books and let's read the poem.

Travelling

Planes are quicker than the trains,

Trains are cheaper than the planes.

I like travelling on foot.

It makes healthy me and good.

If you want to travel fast— If you visit the father's land,

Take a plane, a train, a bus, Book your ticket beforehand.

If you a want to be in time. If you want in time to turn-

Always choose the airline. Book not single, but return.

If you want to go far, —

Then you need the sleeping car.

Основна частина

1. Повторення лексики. Презентація.

Т: Look at the multimedia board and repeat the words(слайди з різними видами транспорту)

2. Продовжити речення:

Now look at the blackboard and make up sentences with these words:

1. I usually travel by........And you... ?

2. I would like to travel by.... And you..?

3. I have never travelled by...?And you...?

4. I don't like travelling by...? And you..?

3. Виправте помилку: Роздатковий матеріал

Таке these sheets of paper please Open your copy books write the date and correct the mistakes:

1. Trains go by sea.

2. Cars go by air.

3. Planes go by land.

4. Bicycles go by air.

5. Helicopters go by sea.

6. Ships go by land.

4. Робота в парах по таблицях: Учні складають міні діалоги.

Таkе these sheets of paper please and make up short dialogues

fast or slow plane?

Is it expensive or cheap ship ? comfortable or stressful bus?

safe or dangerous to travel by/on foot?

train?

car?

fast plane

slow ship

expensive bus

It is cheap to travel by/ on foot

comfortable train

stressful car

safe

dangerous

What can you do travelling by\ on plane? ship? bus? foot? train?

read books or magazines plane

listen to music

play computer games ship

see the country travelling by/on bus

1 can see only clouds

see only waves and seagulls foot

see the sights

enjoy nature train

stop where I wish

look out the window car

5. Фізкультхвилинка

Are you tired? OK . Now find the riddles and try to show the mean of transport?

1. It has wings and it can fly. But it's not a bird. What's this ?(a plane)

2. This mean of transport travels underground.(a train)

3. It is the slowest mean of travelling and you feel tired after it? (a bicycle)

6. Контроль домашнього завдання. Читання тексту.

Open your books on page 108 Ex 7 . Let's check your homework.

7. Робота після читання.

Відповіді на питання

Презентація

Answer my questions:

1. Have you ever travelled by plane?

2. Where did you go to?

3. Whom did you go with?

4. How long did you fly ?

5. Did you like that travelling?

6. Would you like to travel again?

8. Аудіювання тексту.

1. Робота з лексикою перед аудіюванням.

Advantage, перевага

berth, спальне місце

compartment, купе

dining-car, вагон-ресторан

sleeper, спальний вагон

traffic jam затор

2. Текст

Travelling by train is slower than by plane, but it has its advantages. You can see the country you travel through and not only the clouds as you fly. There are usually two lower berths and two upper berths in the compartment. You can read an interesting book, play table games or drink a hot cup of tea and enjoy watching the beautiful landscapes through the window of the train. There are sleepers and dining- cars in the passenger trains which make even the longest trip enjoyable. Travelling by train is safe, you don't have to worry about traffic jam or other problems that you find on the road.

3. Робота після аудіювання

Презентація

Say if the sentences are false or true:

1. Travelling by train is faster than by plane.

2. It has its advantages

3. You can see beautiful landscapes

4. You can see only clouds.

5. You can drink a cup of coffee

6. There are sleepers and dining- cars in the passenger trains.

7. There are lower and upper berths in the dining-cars.

8. Travelling by train is safe.

9. You have to worry about traffic jam.

Answer my questions:

1. Have you ever traveled by train?

2. Where did you go?

3. Who did you go with?

4. Did you like your trip?

5. What is better travelling by train or by plain?

III. Заключна частина

1. Пояснення домашнього завдання

Now open your diaries and write your home task Ex 5 on page 111

Complete the sentences using the words from the box. Ex 2 on pagel09 read the dialogue and translate.

2. Підведення підсумків уроку

Dear children, I'm pleased with your work today. You were a

Тема : Урок-подорож  у 2 класі

«Very interesting English»

 

 

Мета:


Практичні: повторити лексично-граматичний матеріал по темам: «Кольори», «Знайомство», « Лічба 1-10», «Алфавіт»,  « Вживання артиклів а /аn» ,« Іграшки»; продовжувати навчати діалогічній та монологічній мові, читанню, письму.

 

Розвивальні: стимулювати комунікативну мотивацію; розвивати довготривалу й оперативну пам'ять, логічне мислення, здатність до здогадки; розвивати здібності самостійно планувати мовленнєві дії із застосуванням вивченого матеріалу.

Виховні: стимулювати інтерес до предмету; прищеплювати  почуття  поваги до народу-носія англійської мови, позитивне ставлення до його культури; виховувати культуру спілкування.

Формування компетентностей:

  •                                                 Ключових, зокрема: вміння та бажання вчитися (зацікавленість, самоорганізація, взаємодія);
  •                                                 Іншомовних;
  •                                                 ІКТ (сприймання на слух анг. текстів, перегляд презентації, відео-пісень);
  •                                                 Інформаційно-комунікативних (знаходити завдання в РЗ та підручнику);
  •                                                 Загальнокультурних (анг. вимова, тренування уваги та пам’яті (гра), сприяти розширенню їх світогляду засобами анг. мови);
  •                                                 Здоров’язбережувальних (фізкульт. хв.).
  • Очікуваний результат: на кінець уроку учні вмітимуть співпрацювати під час парної та групової роботи, вільно використовувати лексико –граматичний інвентар у мовних ситуаціях.
  • Тип уроку : узагальнення вивченого матеріалу.
  •                                                 Обладнання:

     Карта  подорожі  зі станціями ,запис пісні «АВС»,запис фізкультхвилинки, телевізор ,  смайлики для рефлексії, мішок з  іграшками для гри «What  is it?», картки для роботи в парах, картки з надрукованими літерами алфавіту , кольорові олівці , малюнки, конверти з білетами для підсумку уроку та рефлексії.

 

 

ХІД  УРОКУ

Організаційний момент

 

  • Привітання

Привітання учителя:

Good morning!

Привітання дітей:

Good  morning!

Good morning!

Good morning to you!

Good morning we are glad to see you!

Відповідь учителя:

I am glad to see you!

Привітайтеся  з нашими гостями:

Greeteng with our guests!

Діти вітаються з гостями:

Good morning!

Учитель:How are you?

Діти показують смайликами свій настрій. Рефлексія на початку уроку.

 

 

 

  • Повідомлення теми та мети уроку Today we’re going to have an unusual lesson. You will practice using the words on topic and improve your speaking skills.

 

Учитель:

 

-Діти  , ви любите подорожувати?

 

 Сьогодні ми вирушаємо в захопливу й пізнавальну мандрівку до країни під назвою English, що означає «англійська мова». Але не просто дістатися туди. Ми маємо подолати багато перешкод. (розглядаємо маршрут подорожі).

Для цього нам потрібно придбати квитки на потяг. Кожному з вас я придбала квитки. Вони у вас на партах. А секрет цих квитків я розкажу вам в кінці уроку. А перед початком подорожі пригадаймо Group Rules-правила поведінки під час уроку:

Be friendly- (Будь дружелюбним )

Be positive- (Будь веселим)

Be polite- (Будь ввічливим)

А тепер побажайте успіху один одному на вушко.

II Основна частина уроку

  1.Station “Sounds” –«Звукова станція»

-Ми наблизилися до першої станції –це звукова станція

для того ,щоб правильно читати і не робити помилок протягом уроку ми з вами потренуємося у читанні деяких слів:

{ a:}  are, car, aunt, father

{i} sit ,big,pig ,it,six

 {u:} book ,good,look,

 

2. Station «Art» .  Повторення ЛО з теми «Кольори»

-Where are we? Yes, this is a Rainbow-island! Ми повинні виконати перше завдання. Do you remember colours? Давайте пригадаємо віршик про кольори.

Щоб навчитись малювати,

Треба кожен колір знати.

Green-зелений,як травичка,

Blue- блакитний, як водичка,

Yellow-жовтий,як курчатко,

Grey-як сіре мишенятко,

Pink-рожевий,наче ружа,

Black-це чорний,як калюжа,

Red-червоний,наче мак,

Purple-схожий на буряк,

White-це білий,білий сніг,

Що у лісі вкрив барліг,

А в барлозі ведмежатко,

Всі коричневі як татко:

Brown спина, brown боки

Сплять ведмеді лежебоки.


 

Учитель перевіряє домашнє завдання  у формі гри.

- На домашнє завдання було вивчити кольори.

 У кожного з вас на парті малюнок , зараз ви його разфарбуєте . Один учень виходить до дошки, інші учні працюють за партами. Учитель :Draw the apple red  color ,draw the dog black color,draw the cat yelow color, draw the tent green, draw the ball blue color.

- Very well! Great job, children.

-So, you know the colors well

- Let’s go to the next station!

 

 

3. Station « АВС».

 

Учитель: А зараз дітки наступна станція нашої подорожі.

Listen the song «ABC» and sing the song.

Діти прослуховують пісню «АВС»

Потім усі разом співають.

 А зараз гра « Склади слово».

Діти складають слова за порядковими номерами букв в алфавіті

Учитель називає літеру ,виходять ті діти, у яких цифра з порядковим номером літери.

Very well.You are smart children.(Дуже добре.Ви молодці)

 

4.Station «Maths».Видео

 

 

 Рахують  та співають від  одного до десяти. Count it all together.

Потім гра  «Яке число зникло?». Спочатку учитель рахує та пропускає число . Діти  уважно слухають, потім показують на математичних віялах  те число , яке пропустив учитель. Потім один з учнів рахує, а інші діти уважно слухають , яке число пропущено. І так декілька учнів. Розв'язування прикладів.

Молодці Ви гарно знаєте рахунок.Well done.You count numbers well.

 

5. Station «What is it? »

 

Гра «What missed ?».

Учні вибирають собі іграшки .Учні грають у гру « What missed?»Закривають очш і співають пісню   «Are you sleeping brother John ?»Учень  ховає іграшку всі інші відкривають очі і відгадують .І так далі. Ви добре вивчили та повторили назви іграшок. Рухаємось далі .You know the name of the toys well.

 

 

 

 

6. Station «Sport»

Фізкультхвилинка. Діти передивляються відео та повторюють рухи.

 

 

 

 

7. Station   «Grammar».

 

Робота в парах .

На дошці стікери ,які треба розподілити на дві колонки .Але спочатку пригадаємо правило.

 ПРАВИЛО

В англійській мові артикль  а вживається коли іменник в однині  починається з приголосної, артикль aп вживається коли іменник починається з голосної.

Наприклад: А dog, an apple

Тепер ви можете використовувати вживання артиклів вірно.Now you can use the article correctly.

 

 

8 . Station « Reading». T . We are hungry/ Lets have a picnic in the park

 

Прочитай текст і виконайте завдання до нього.

 A day at the park

 

Sarah and John go to the park on a sunny day. They like to play with their dog, Max. Max is a big, brown dog. He loves to run and catch a ball. Sarah throws the ball, and Max runs very fast. John laughs and claps. They also have a picnic. They eat sandwiches, apples, and cookies. Sarah drinks orange juice, and John drinks water. They are happy and have fun together.

1. What color is Max?

Начало формыa) Blackb) Brownc) WhiteSubmit

Конец формы2. What does Sarah throw?

Начало формыa) A stickb) A ballc) A frisbeeSubmit

Конец формы3. What do Sarah and John eat at the picnic?

Начало формыa) Sandwiches, apples, and cookiesb) Pizza, bananas, and cakec) Salad, oranges, and chips

Конец формы 

Ex.3 Склади речення за малюнком  . Робота в групах.

На дошці малюнки .У дітей розрізані слова потрібно скласти речення відповідно малюнку. (I can jump and run, I have got a nice red cat,Rob is happy,She has got free little kittens. Діти в парах складають речення та записують речення під малюнками на дошці.

Ви гарно прочитали та переклали, молодці.Children you read and translate well.

 

 

 

III заключна частина уроку

 

Оpen your day books and write down your homework

1. Домашнє завдання . Деференціація.

На домашнє завдання ви повинні написати 10 слів на літеру ,яка у вас на парті. Додаткове завдання (написати словосполучення  з цими словами).

 

2.Підсумок уроку. 

 

        I want to thank you for your today`s work. You were very active, hard working crand excellent .

 

 

Отже і закінчилася наша подорож. А зараз ми розгадаємо секрет, про який я казала на початку уроку.

У вас 2 квитки у конвертах  достаньте їх, якщо урок вам сподобався підніміть червоний квиток ,якщо ні - чорний .(Рефлексія наприкінці уроку).WHAT DID YOU LIKE IN THE LESSON?

 Ви добре попрацювали і у мене є сюрприз для вас.

 

 

 

docx
Додав(-ла)
Demchenko Natalia
До підручника
Англійська мова для загальноосвітніх навчальних закладів 3 клас (Карпюк О. Д.)
Додано
13 січня 2025
Переглядів
504
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку