Урок 26
Тема: ОСІННІ БАРВИ
Підтема: Погода.
Мета: вчити учнів вживати в мові лексику за темою «Погода», формувати навички монологічного мовлення на рівні речення. Удосконалювати навички вживання множини іменників та граматичної структури «There are…,There is a....» в усному мовленні на рівні фрази і через багаторазове повторення. Розвивати уміння логічного викладу думок та фонематичний слух. Удосконалювати фонетику й артикуляцію звуків, розвивати усні комунікативні уміння з опорою на наочність; Виховувати та розвивати в учнів інтерес до вивчення англійської мови.
Тип уроку: комбінований
Обладнання: підручник, ілюстрації та плакати до теми «Погода», аудіо запис, відео, робочий зошит.
Хід уроку
І. Організаційний момент.
Введення в іншомовну атмосферу.
1. Greeting: (Вітання)
Teacher: Good morning, children
Good morning, good morning to you!
Good morning, good morning!
I am glad to see you!
Pupils: Good morning, teacher!
Good morning, good morning to you!
Good morning, good morning!
We are glad to see you too!
Т: Sit down, please, strong boys! Sit down, beautiful girls!
(Сідайте сильні хлопчики і гарні дівчата)
Let`s start our English lesson.
Давайте, розпочнемо наше заняття англійської мови.
А)Answering the question. (Відповіді на запитання .)
What is your name?
How are you?
What is your surname?
How old are you?
What season is it now?
What colours can we see in autumn?
Б) Перевірка домашнього завдання.
В) Повторення лексичного матеріалу.
Let’s remember some words.
Вчитель показує тематичні картки з теми, а учні називають.
-sky, cloud, tree, lesvs ;
3 . Повідомлення теми та мети уроку. Мотивація навчальної діяльності.
- : At this lesson we are going to speak about weather. And today we’ll learn the
words describing different weather types
- Are you ready? Let’s start our lesson.
ІІ. Основна частина уроку
Відкрийте підручник на стр 46.
У 1 вправі ви бачите якою може бути погода. Сьогодні ми поговоримо про це.
T: Listen, point and say. It is warm. It is rainy. It is cold. It is wet.
Учні записують слова в словник
Подивіться на 2 вправу стр 46. Ви бачите що два ведмедики розмовляють по тефону. Вони вирішують до столиці якої країни їм вирушити у подорож.
Давайте прослухаємо і спробуємо дізнатись куди ж вони все ж таки поїхали.
Закріплення ЛО в усній мові. Діти дивляться мультфільм-зарядку, співають і виконують рухи.
Seasons Song for Kids ♫ Autumn Leaves are Falling Down
Прослухайте вірш, який звук зустриниться вам найчастіше. Listen the poem:
When the weather is wet
We must not fret
When the weather is warm
We must not storm
- читання вірша вчителем;
- Більшість слів в даному віршику починаються з якої букви? ”W” .Згадаємо, як правильно вимовляти звук /w/Отже, губи округлено, нижня губа не торкається зубів. На початку вимови губи не витягуємо “в дудку” ,а наприкінці не розтягуємо в широку посмішку. Потренуймося вимовляти -Let’s train a little bit.
Подивіться в підручник на вправу 4. Учні читають слова з літерою W.
Далі ми з вами познайомилося дифтонгами (два та більше голосних звуки) ay, ey, ai, вони дають звук [ei]. Учні читають слова та речення з вивченими звуками.
T: Write the sentences in the correct places. Учні записують речення біля відповідного малюнка.
It is hot. It is cloudy. It is rainy.
It is windy. It is snowy. It is cold. It is sunny.
III. Заключна частина уроку
Підсумки. Домашне завдання
Ми виконали всі завдання. Дуже дякую, діти, ви були дуже активними сьогодні і працювали дуже добре.
Закінчіть реченная. На уроці ми навчилися робити опис погоди та вивчили нові звуки... Я дуже пишаюся вами.
Thank you, very much, children, you were very active today and worked very well.
I am really proud of you.
Т:Stand up, children! The lesson is over. Thank you for the lesson. Goodbye!
Роздатковий матеріал
It is hot. It is cloudy. It is rainy. It is windy. It is wet. It is cold. It is sunny. |
……..…………………….. ………………………..
……………………………… ……………………………
……………………………. ………………………….
…………………………….
What is the weather like today?...............................................
It is hot. It is cloudy. It is rainy. It is windy. It is wet. It is cold. It is sunny. |
……..…………………….. ………………………..
……………………………… ……………………………
……………………………. ………………………….
…………………………….
What is the weather like today?...............................................