План-конспект уроку англійської мови в 6 класі
Підручник: To the Top 2A by H.Q.Mitchell and Marileni Malkogiani
Дата:
№ 45
Тема: A visit to a city. How do I get there?
Цілі уроку:
На кінець уроку учні будуть вміти:
Обладнання уроку: підручник та диск, таблиці, мапи, картки з завданнями для warming up, комп’ютер, проектор.
Хід уроку.
І. Організація класу. Привітання. ІІ. Введення в іншомовну сферу.
2.1 Фонетична хвилинка
Учні розповідають вірш пошепки, гучніше, голосно:
Winter is snowing,
Winter is frosty,
Let’s ski and skate,
Winter is great!
2.2 Мовленнєва розминка
Гра «Music Box»
Поки музика грає учні передають по колу коробку з картками-завданнями, той учень в чиїх руках залишається коробка коли музика зупиняється, дістає картку і виконує написане в ній завдання.
Give a high five to a person on your left, smile to a person sitting opposite you…
Вправа «Асоціативний кущ»
What do you think about, when you hear A visit to a city?
petrol station, traffic jam, chemist’s, traffic lights…
ІІІ Основна частина
3.1 Pre-reading
Ex.1 p.38 Look at the photo.
What do you think, who are these children?
Where are they?
Who are they calling to?
Whose mobile phone is it?
Reading
You have 4 minutes to read the dialogue.
After-reading Discussion
So, who are these children?
Where are they?
Who are they calling to?
Whose mobile phone is it?
Complete the sentences of ex. B
Have you ever lost your mobile?
What did you do?
Have you ever found a mobile?
Let’s revise our Six thinking hats
Жеребкуванням кожен обирає собі шляпу. Синій починає, встановлює правила обговорення, білий продовжує надаючи факти, кожен висловлюється відповідно до кольору шляпи.
В моєму випадку, клас ділиться на підгрупи, тому на кожну шляпу виходить по два учні. Так навіть краще тому, що вони доповнюють одне одного і відчувають одне одного підтримку. Якщо є учень для якого не вистачило шляпи, він може обрати собі колір який йому до вподоби і учні працюють в групі. Я думаю, що цю вправу можна адаптувати для учнів будь-якого віку і для будь-якої теми.
Ми часто чуємо фрази: «от якби я був на твому місці» чи «а що ти зробив би на мому місці». Вправа «Six thinking hats» дає таку можливість, побувати на чіємусь місці і подумати як він. Найважливіше є те, що діти вчаться думати нестандартно для них, вчаться не боятися висловлювати свою думку, звикають до того, що їхня думка важлива і вчаться не боятися робити помилки, що є дуже важливим у вивченні іноземноє мови.
3.2. Grammar
Look through the text again and underline as many prepositions of place and movement as you can.
How many have you found?
What are they?
What prepositions did Nat use to tell Sam how find her?
Look at the map on the board.
Where is Sam?
Where are the children?
Are they outside building A, B or C?
Фізкультхвилинка «Say as I say and do as I do»
Учні стають у коло. Вчитель називає різні дії і показує їх, учні повторюють, потім вчитель каже Say as I say and do the opposite, учні повторюють, що вчитель каже, але роблять протилежне.
Jump in, jump out, jump left, jump right.
Pair work
Ex. B p. 100 Look at the map above and imagine that the people are outside the petrol station. Complete the dialogues with words in the box.
Now change pairs and check your answers.
Guessing game
Вчитель починає, учні продовжують Запитання- Відповідь
I am at a place between the shopping centre and the Chinese restaurant. Where am I? – at the cinema. Where are you? – I am at a place next to school. Where am I? – You are at the bank. How can I get to you?...
4 Заключна частина уроку. Підсумок
So, please, name again the prepositions we've mentioned today.
Welldone!
You’ve done lots of tasks today and most of you did your best. I appreciate that.
It’s a pleasure to hear you speaking English.
Your home task is ex.A and ex.C p.100, to do them you need to use prepositions of place.
1