Розробка уроку на тему «Олімпійські ігри.»

Про матеріал
Мета: Повторити й активізувати ЛО теми; ознайомити учнів із новим лексичним матеріалом; повторити граматичний матеріал: теперішні та минулі часи дієслів; удосконалювати техніку читання; продовжувати формувати навички аудіювання; навчати спілкування за темою; розвивати ерудицію учнів; прищеплювати усвідомлення важливості занять спортом.
Перегляд файлу

План-конспект уроку

з англійської мови

для 6 класу

Урок № 64

Тема:  Олімпійські ігри.

Мета:  Повторити й активізувати ЛО теми; ознайомити учнів із новим лексичним матеріалом; повторити граматичний матеріал: теперішні та минулі часи дієслів; удосконалювати техніку читання; продовжувати формувати навички аудіювання; навчати спілкування за темою; розвивати ерудицію учнів; прищеплювати усвідомлення важливості занять спортом.

Обладнання: Підручник, робочий зошит, картки для роботи .

 

ХІД УРОКУ

І. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ

1. Привітання.

Т: Good morning, children!

Ps: Good morning, teacher!

2. Повідомлення теми та мети уроку.

Т: Today we'll continue discussing sports and games and besides we'll speak about the most important sport event — the Olympic Games.

3. Перевірка домашнього завдання. Впр. 7 (с. 103).

Для перевірки домашнього завдання вчитель збирає зошити наприкінці уроку.

4. Уведення в іншомовну атмосферу.

Гра «Ask Me a Question».

Клас розподіляється на групи по четверо-п'ятеро учнів. Учитель демонструє картку з одним із питальних слів і називає його. Учні в групах складають запитання за темою «Спорт», що починаються із зазначеного питального слова. Та група, яка першою правильно складе запитання, отримує бал. Перемагає команда, котра набере найбільше балів.

Т: Where!

Team 1: Where do you usually play football7 T: What!

Team 2: What is your favourite sport? etc.

ІІ. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ.

1. Аудіювання.

Подання тексту для аудіювання. Впр. 1 (с. 104).

Учитель двічі читає учням речення, пов'язані з темою «Олімпійські ігри» (див. с. 184). Учні слухають і письмово заповнюють пропуски в реченнях цифрами, які вони почули. Потім по черзі читають речення вправи.

2. Подання тексту для читання. Впр. 2 (с. 104).

1) Етап підготовки до читання.

а) Бесіда в режимі Т-Р –Р -Р.

Т: Now we are going to read about the most important sport event — the Olympic Games. This event is extremely popular, so let's see what you know about the games. Are the games old or new?

How often do they take place?

Are there summer or winter Olympic Games?

What is the motherland of the Olympic Games?

What is the emblem of the Olympic Games?

б) Подання нового лексичного матеріалу.

Учні отримують картки для роботи в парах, на яких — нові слова з тексту та їхній переклад. Учні добирають переклад до поданих слів. Для перевірки виконання завдання учні ланцюжком називають слова з перекладом.

Match the words with their Ukrainian equivalents.

1) to take part   а) змагатися

2) champions   b) честь

3) throwing the discus  c) слава

4) olive wreath   d) метання диска

5)honour    e) брати участь

6) glory    f) колісниця

7) compete    g) мир

8) chariot    h) оливковий вінок

9) peace    і) чемпіони

 

2) Етап читання.

Т: Now let's read the text and complete the table with the information from the text. Учні самостійно читають текст і заповнюють таблицю поданою в ньому інформацією.

Read the text and complete the table.

The Olympic Games -

began (when?) -

started in -  

took place -

were the competitions in -  

lasted for -

3) Етап перевірки розуміння змісту тексту.

 а) Бесіда в режимі T-*Pt~*Pt-*P.

Учитель ставить запитання за змістом тексту, а учні, спираючись на інформацію, яку вони записали в таблицях, а також на інші представлені в тексті факги, відповідають.

Т: When did the Olympic Games begin? What country/city did they start in? How often did they take place? Who took part in the Olympic Games? What did the athletes compete in? What tradition was there during the Olympic Games? How long did the competition last? What did the winners get? Why did the people often put statuei of their champions in the city squares?

б) Впр. З (c. 104).

Учні доповнюють речення вправи одним із поданих варіантів відповіді, а потім по черзі читають речення.

3. Активізація мовленнєвих зразків.

1) Впр. 4 (с. 105).

Бесіда в режимі Т-Р-Р-Р,.

Т: Look at the pictures on page 105. Picture 1 (2, 3, 4). How many children can we see? What are they doing at the moment? Where are they? What other sports and games can we play/do in this place?

Учні дають відповіді на запитання вчителя за малюнками в підручнику, потім складають монологічні повідомлення за зразком, представленим у вправі.

2) Гра «Let's Tell».

Учні у швидкому темпі, ланцюжком, називають слова, пов'язані з темою «Спорт». Той, хто не може назвати слово, виходить із гри.

4. Повторення граматичного матеріалу: теперішні та минулі часи дієслів.

1) Впр. 5 (с. 105).

Учні розкривають дужки в реченнях вправи і ставлять подані в інфінітиві дієслова у відповідну часову форму. Потім по черзі читають речення. Учитель перевіряє правильність виконання завдання.

2) РЗ, впр. З (с. 57).

Учні в парах заповнюють пропуски в діалогах однією з поданих дієслівних форм. Потім читають діалоги за ролями. Три-чотири пари відтворюють діалоги перед класом.

ІІІ. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ .

1. Домашнє завдання.

1) РЗ, впр. 1 (с. 56), письмово.

2) РЗ, впр. 2 (с. 57), письмово.

2. Підведення підсумків уроку.

Бесіда в режимі T-P-P-P.

Т: What topic did we discuss at the lesson today? What have you learned about the Olympic Games?

Tell one thing about the Olympic Games you remember.

 Учні ланцюжком дають відповіді на запитання.

 

doc
Додано
4 квітня 2020
Переглядів
472
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку