Найпоширеніші засоби масової інформації
Підтема. Найшвидший спосіб розповсюдження новин та інформації
(Тelevision – the fastest way of spreading news and information)
Мета: повторити і активізувати лексичні одиниці, вивчити нові лексичні одиниці теми; вдосконалити навички діалогічного мовлення; удосконалити навички аудіювання; тренувати учнів у письмі; виховувати повагу до поглядів та смаків інших людей.
Обладнання: підручник, робочий зошит, словник, узагальнюючі фотокартки етапів уроку (для використання їх як опори учням під час рефлексії), аудіозапис та програвач.
Хід уроку
1. Підготовка до сприйняття іншомовного матеріалу. Warm up
Привітання
Т.: Good morning, pupils! I hope you are fine today. But tell me how are you today? (Учні запитують один одного і відповідають на питання “How are you?”) Перевірка домашнього завдання.
T.: Ми розпочали вивчати тему “Mass Media”. Як ви розумієте, що таке Mass Media? (учні відповідають)
Т.: Look at the blackboard and read aloud the theme of our lesson please. (учні читають тему уроку) Thank you. Write down the date and topic into your exercise books.
T.: How you do understand the topic? How do you think which way of spreading the news? (учні відповідають. Очікувана відповідь: television and the Internet) Today we will talk about television viewing habits.
3. Практика. Practice
На дошці записані слова.
T.: Look at the blackboard and repeat after me. (Вчитель читає слова, учні в словнику знаходять переклад цих слів. Вчитель вдруге читає слова, учні повторюють за вчителем. Якщо є необхідність, вчитель виправляє помилки у вимові слів окремих учнів)
Т.: Write down words into your vocabularies. ( Учні записують слова до словників)
Розвиток навичок аудіювання
T.: Look at this sentences and write down into your exercise books, how do you think, they
are True or False. (учні записують передбачення True/False речення)
Listening ( Exercise 4b, page 72)
T.: Now listen to the audio attentively. (учні слухають аудіозапис)
T.: Compare your predictions with information, which you have now. ( учні звіряють свої передбачення та інформацію, яку вони отримали з почутого тексту) T.: Let’s check your answers. (учні з вчителем перевіряють свої відповіді)
T.: Choose 3-5 clauses, write them down into your exercise books and interview your classmates to find out which viewing habits your friends have. To do this you have 5 minutes. Then 3-4 volunteers will share their results.
(Учні обирають 3-5 пунктів опитувальника, записують їх в зошит. Впродовж 5 хвилин учні проводять опитування своїх однокласників згідно з запсианих ними питань. Відповіді учні записують кількісно в свої зошити. 3-4 бажаючі учні зачитують результати свого опитування)
Виконати вправу 3, с. 71 та вивчити нові слова.
Т.: Look at the blackboard and revise what was interesting for you today? Which tasks at our lesson did you like best? (учні відповідають)