План – конспект уроку
Граючись учимось. Легкий старт у світі англійської мови.
Метод асоціативних символів – це мова рухів, жестів, міміки. Це мова нашого тіла, кодова мова уявлень та асоціацій.
Тема : Ігри з тваринами
Мета : - опрацювати мовні зразки , близькі до реального життя дітей;
Хід уроку
І. Введення в іншомовну атмосферу
1) Привітання
Good morning, good morning,
Good morning to you!
Good morning, good morning,
I am glad to see you!
ІІ. Основна частина уроку
2) Listen and do
Run, run, run , turn around, turn around
Hop , hop, hop, sing , sing, sing, dance, dance, dance.
3) States of being
Hello, hello, I am glad to see you.
Ok , children, you are funny,
you are old
you are good , good,
you are bad , bad
you are strong, strong.
4) Places of Being
I am a cat. I want to go to the park.
I go to the park. I work in the park.
I go to the garden. I play in the garden.
I go to the river. I don’t swim in the river.
I go to the house. I sleep in the house.
5) Parte of Body
I see mosquitoes on your head
I see mosquitoes on your legs
I see mosquitoes on your shoulders
I see mosquitoes on your arms
6) The funny tree
Who wants to be a tree?
You are a tree, come to me
Do you like a tree? Yes …
Boys stand up. You are dogs.
Run to the tree.
Girls , you are frogs. Hop to the tree.
Boys, you are birds. Fly to the tree.
7) Cat, cat, wake up
Дівчинка сидить у масці киці і спить. Діти підходять та намагаються розбудити її.
Go go the cat, clap your hands
The cat is sleeping.
Bang your feet
The cat is sleeping
Turn around , turn around
The cat is sleeping
Dance, dance
The cat is sleeping
Cat, cat, wake up… run away.
8) Sing a song
Clap, clap, clap,
Stand , stand, stand
Dance, dance, dance
Freeze .
Правила для вчителя
На закінчення скажу : коли вчитель небайдужий до своїх учнів і щедро готовий поділитися з ними своїми знаннями, якщо урок для нього – не просто проходження матеріалу, а часточка його життя, то він буде вдумливо , творчо шукати іскорку, яка оживить його урок, зробить його захопливим, цікавим і пізнавальним для кожної дитинки, щоб поступово формувати засобами англійської мови креативну особистість маленької людини, яка вміє мислити, співпереживати , діяти та творити.