Фомін Микола Геннадійович, вчитель інформатики
План - конспект
Тема: Виконання та презентація групових завдань по створенню тестів в комплексі «ADSoft Tester”.
Мета: 1. Навчальна: навчити аналізувати, виділяти головне, систематизувати знання, вміння, навички, перевірити ступінь знань та засвоєння теми;
2. Розвиваюча: розвивати вміння виступати перед аудиторією, естетичний смак учнів, формувати в них вміння використовувати набуті знання на практиці, розвивати вміння самоконтролю, пізнавальність, самостійність, увагу;
3. Виховна: виховувати вміння спілкуватися в групі, виховувати в учнів відповідальність за якість виконаної роботи.
Обладнання: презентація, комп’ютер, проектор.
Тип уроку: нестандартний.
Структура уроку.
Хід уроку.
Комплект тестування ADSoft Tester складається з трьох частин:
Визначення властивостей тестів:
Існує 5 видів тестів:
Одиничний вибір (Один вариант ответа) передбачає наявність однієї правильної відповіді
Множинний вибір (Множественный выбор) передбачає наявність кількох правильних відповідей
Самостійна відповідь (Самостоятельный ответ) вимагає самостійного введення відповіді користувачем.
Завдання на зіставлення (Сопоставление) кожному елементу першої частини користувач має зіставити один із елементів другої.
Запитання порядку (Последовательность действий) вимагає розташування всіх складників завдання у правильному порядку.
На сьогоднішньому уроці ви повинні представити результати своєї роботи.
При створенні проектів ви побачили, як можна застосовувати знання з інформатики на інших предметах і зокрема на практиці (одна з команд вибрала дуже цікаву тему, пов’язану зі спортом).
Завдання, які потрібно було виконати.
Критерії оцінювання
Додаткові види роботи
Таким чином за створення тестів можна отримати 10 балів + 2 бали за додаткові види роботи.
Учні захищають свої проекти.
Вимоги до оформлення.
В презентації повинно міститися:
Робота команд, і кожного учня окремо оцінюється за такою таблицею:
1